Zapriahnite uzdičku

O tomto mieste na penise sa hovorí ako o jednom z mužských bodov G. Nie náhodne. Pretože práve tu sa môže vybičovať rozkoš na maximum. Je to jednoduché. Stačí, ak pri bežnej masturbácii pred koncom začnete trieť na žaludi miesto, kde sa pripína žaluď k predkožke. Jemne, alebo môžete aj pritlačiť. Sami zistíte, čo vám bude robiť lepšie. No orgazmus bude za každých okolností lepší.

Obojručne

Jedna ruka robí to čo vždy, ale tou druhou si zájdete trochu nižšie. To znamená na miesta od miešku po konečník. Práve tu si môžete pritlačiť druhou rukou a prípadne prstami smerovať až ku konečníku. Výsledok? Maximálna rozkoš, pretože aktivujete tlakom a dotykom vonkajšiu prostatu. To uvidíte sami, že to za to stojí.

Poďte hlbšie

To, čo zažijete pri hladkaní vonkajšej prostaty prehĺbite pri masáži prostaty vnútornej. No a tu pochopíte čaro krému na ruky. Pomocou neho totiž prstom môžete priamo vkĺznuť do análneho otvoru a pri masturbácii si vojsť do konečníka a nahmatať prostatu z vnútra. Ale jemné masáž spoločne s intenzívnym dráždením penisu prináša neskutočne intenzívny orgazmus aj ejakuláciu. Mnohí muži dokonca tvrdia, že najsilnejší, aký sa dá zažiť. Navyše ak správne inštruujete partnerku, tak to zvládne aj ona. Napríklad pri orálnom sexe.

Skúste Kegelove cviky

Nie je to len technika pre ženy, aby dokázali lepšie ovládať svoje vagíny. Alex Robboy, sexuálny terapeut vo Filadelfii, hovorí, že je to cesta k lepšiemu orgazmu aj pre muža. Pri súloži alebo masturbácii môžete začať sťahovať svaly, ako keby ste chceli zadržať močenie. Ideálne je začať rytmické vzťahy v momente, keď sa bude blížiť vyvrcholenie. Stačí pár sťahov a potom prichádza veľké uvoľnenie. Krajšie ako bez tejto praktiky. Navyše vďaka nej sa naučíte aj lepšie si ovládať ejakuláciu.


Čo by mal muž vedieť o sexturistike: Nie je to len záľuba

Spomaľte

Pri dosahovaní vyvrcholenia máme tendenciu zrýchľovať trenie. Spravte to naopak. Spomaľte. Doveďte sa k vyvrcholeniu skutočne pomalým pohybom. Uvidíte, ako intenzívny pocit vami otrasie. Čím pomalším pohybom k vyvrcholeniu dospejete, tým bude silnejšie.