MENU
Menu
Rande.

Sex a flirt Rande doma. Takto ju chytíte za srdce, aj keď nemáte peniaze

Blíži sa sviatok všetkých zamilovaných. Niektorí zamilovaní majú hlavu v smútku, pretože drahé večere, viacchodové menu, pozvania do divadla a zážitkové rande nemajú peniaze. To však nie je dôvod, aby mali hlavu v smútku. S peniazmi vie ukázať kreativitu každý. Bez nich len ten naozaj výnimočný.

Vezmite ju na piknik
Kde? V zime? Do lesa? Nie, do vykúrenej obývačky. Myslíme to úplne vážne. Je to jedna z najtrendovejších a najuletenejších vecí tohto roka, ale vo svete sa už domáce piknikovanie osvedčilo. Stan v obývačke, guláš v ešuse, prečo nie? Keď ste zazipsovaní v stane, tak neviete, či sa nachádzate na úpätí Himalájí, alebo na štvrtom poschodí paneláku. Zapnite si lampičky, pustite zvuky lesa v pozadí. Je to skvelé, je to trendy, je to zaujímavé a nič vás to nestojí. Pretože trampské jedlo nie je drahé, ale vždy romantické.

Filmový večer
Toto je niečo, čo si bude vyžadovať správnu prípravu. Zaobstarať dobré filmy, ktoré pohladia aj dušu vašej partnerky. Ale nie je to len o filme. Ide aj o to, ako ju poznáte, ako jej vidíte do duše. Pretože ulahodiť jej filmom znamená, že ju začínate spoznávať a to každá žena ocení. Toto je méta pre mužov, ktorí už vedia, aké filmy ich polovičku bavia a vyberú novinky, z ktorých bude nadšená. Pozeráte filmy, pojedáte príjemné jedlo z vašej dielne. Pohár vína, sviečka na stole a atmosféra na nezaplatenie. Vstupné náklady sú pritom pár eur.

Spoločný kúpeľ
Je to erotické, je to príjemné a nesmie to byť slizké ako ukážka z porno serveru. Pripravte kvalitnú soľ do kúpeľa, penu, vône, sviečky do kúpeľne. Potom nepotrebujete ani extra veľkú vaňu, naskladáte sa aj do obyčajnej. Doprajte partnerke masáž nôh, potom celého tela. Pustiť si môžete príjemnú hudbu. Je to niečo, čo každému udrie na strunku citov a ženy takýto prístup k romantike a erotike ocenia. Určite omnoho viac, akoby ste sa im celý večer snažili stiahnuť nohavičky.

Spoločné varenie
Suroviny sú vždy lacnejšie, ako návšteva reštaurácie. Chytiť sa pred romantickým večerom varešky je skvelá taktika. Vyberte si chutný a ľahký recept. Nalejte si každý pohár vína a šup do spoločného varenia. Podľa psychológov sú to práve spoločné činnosti, ktoré utužujú vzťah aj lásku. A zrazu zistíte, že pri krájaní mrkvy a varení ryže ste si omnoho bližší, ako keby si fotíte jedlo v reštaurácii. Spraviť si romantickú večeru znamená, že s romantikou začnete už pred ňou.