MENU
Menu
Sexy pár.

Sex a flirt Rady, vďaka ktorým sa o vás opačné pohlavie potrhá

Obchádza vás úspech u opačného pohlavia? S veľkou pravdepodobnosťou je na vine aj váš vzhľad. Máme však pre vás niekoľko rád, ako ju zbaliť aj v prípade, že nemáte genetickú výbavu švédskeho modela.

Vlasy a brada sú vašou vizitkou
Ak sa vám podarí zladiť účes a strih brady a fúzov s tvarom vašej tváre, dokážete urobiť vo svojom výzore ráznu zmenu k lepšiemu. Potom sa už len stačí pravidelne umývať a fúzy neholiť strojčekom, ktorý používal ešte váš dedo.

Nebuďte lenivý
Máte pred sebou vzrušujúcu noc? Pár hodín pred odchodom z domu si zacvičte. Vaše svaly budú vyzerať väčšie a posilňovanie vám tiež dodá sebavedomie potrebné na to, aby ste sa konečne odvážili osloviť ženu, ktorú už tak dlho chcete zbaliť.

Nestojte ako Quasimodo
Narovnajte sa. Hneď budete vyzerať chudšie a mierne sa vám vyrysujú svaly. Pri správnom postoji by váha mala spočívať skôr na prstoch než na pätách. Ramená zasa dajte dozadu, opticky sa tým zväčší objem hrudníka. Arnolda Schwarzeneggra to z vás síce neurobí, ale dobrý postoj je základom úspechu.

Pozor na trčiace chlpy
Chlpy v nose, ušiach, alebo tie, ktoré vám kdekoľvek na tvári odstávajú, rozhodne nie sú sexy. Je načase začať používať zastrihávač. O ohavnosti menom zrastené obočie snáď ani netreba písať. Odvážte sa a navštívte profesionálku, ktorá vám z jedného obočia spraví dve.

Udržujte si zdravý chrup
Na mužov so žltými zubami a skazeným chrupom ženy neletia. Dajte si na zuboch záležať, nešetrite na kvalitnej paste a aspoň dvakrát ročne si nechajte zuby odborne vyšetriť a vybieliť. A ak chcete vašu vyvolenú očariť už pri prvom stretnutí, dajte si pozor na zápach z úst.

Starajte sa o kožu
Vraví sa, že muži starnú do krásy. Napriek tomu asi ale nechcete vyzerať v štyridsiatke ako utečenec z domova dôchodcov. Snažte sa preto kožu chrániť, v lete nezabúdajte na opaľovací krém a zaobstarajte si hydratačný krém. Ten koži pomáha najmä vtedy, ak strávite celý deň náročnou fyzickou prácou.

Správne jedzte a pite
Ak prídete na večierok, skúste sa nesnažiť hneď najesť do prasknutia spiť sa tak, že budete vydávať len neartikulované zvuky podobné nočnej džungli. Jedzte a pite s mierou, aby vám vašu korisť nevyfúkol nejaký iný chlap.

So šatníkom netreba experimentovať
Nákup oblečenia berie väčšina mužov ako nutné zlo. Skúste sa však odhodlať a prejsť zopár obchodov s oblečením aspoň raz za tri mesiace. V regáloch sa nemusíte prehrabávať, stačí ak budete mať v šatníku pár tričiek s krátkym rukávom, niekoľko mikín, rifle, slušnejšie nohavice, tri košele a pár svetrov. Ich kombináciou sa dá dosiahnuť slušný efekt.

Oblečenie by vám malo sedieť
Keď už sa odhodláte kúpiť si oblečenie, venujte čas správnemu výberu veľkosti. Rozgajdané rifle a tričko, do ktorého by sa zmestil ešte jeden človek, ohúria snáď len pubertálne fanúšičky hip-hopu. Tiež sa snažte vyhnúť opačnému extrému.

Poznajte svoje chyby
Pozrite sa do zrkadla a povedzte si, čo by ste na sebe zmenili. Ak máte napríklad veľké brucho a nechce sa vám cvičiť, zmeniť to môžete vhodným výberom oblečenia. A hlavne, ak vám rednú vlasy, nesnažte sa to zakryť „prehadzovačkou".