MENU
Menu

Sex a flirt Prvýkrát v strip klube? S nasledovným musíte počítať

Leto je obdobím skúšania, experimentov a sexu. A pokiaľ si chcete popásť oči na zaručene pekných telách, neoplatí sa mieriť na nudapláž, kde to môže vyzerať ako stretnutie starých mám. V strip klube dostanete zaručene peknú porciu nahoty, no netreba sa správať tak, akoby vám slama trčala z topánok.

Prvýkrát v strip klube? S nasledovným musíte počítať
Striptízovú klub nie je bordel
Pravdou je, že v erotickom salóne si môžete objednať striptíz, ale ak idete do striptízového klubu, tak tu s vami baby na poschodie do súkromných miestností nepôjdu. A zároveň nie je vhodné striptérky lákať na osobné stretnutie mimo baru, pretože nikdy neviete, kedy vám za podobné otázky ochrankár prekreslí zubnú kartu. K zakázaným témam patrí aj vypytovanie sa na meno, telefóne číslo a súkromie.

Je striptíz cez kameru neverou?

Bude to drahý špás
Erotické služby nie sú práve najdokonalejším príkladom ústretovosti k zákazníkovi a s knihou želaní a sťažností či nebodaj kontrolou so Slovenskej obchodnej inšpekcie sa oháňať skutočne neradno. V niektorých kluboch lákajú na striptíz bezplatný, no ak neutratíte dosť peňazí, prirátajú vám servisné náklady. Poriadne vysoké. Ak je aj vstupné oficiálne, zabudnite, že to je konečná sumy, ktorú utratíte. Baby sú otvorené rozhovorom a pijú najdrahšie drinky, pretože z nich majú províziu. A pre vás bude rozhovor so striptérkou poriadne mastnou záležitosťou. Chcete tajný tip? Kúpte fľašu sektu vyjde vás to lacnejšie.

Spovede striptérov: takto prebiehajú ženské rozlúčky so slobodou

Baby sa budú o vás biť
Pre bežného chlapa nezvyčajná vec. Polonahé baby sa budú o vás biť. Radi ukážu prsia, bradavky, pobláznia vás pohybmi, ale pozor. Nie je to pre váš šarm, ale preto, že vám ešte dačo ostalo v peňaženke. Nadšenie týchto dievčat veľmi rýchlo skončí, ak zistia, že ste len prišli minúť prvý plat z letnej brigády a už meliete z posledných centov.

FOTO: Ako si žijú striptérky? Doslova sa váľajú v peniazoch

Sú iné ako v skutočnosti
Striptízový klub je nalešteným priestorom, kde tma, svetlá a sexy oblečenie robia zo žien bohyne noci. Lenže pozor. To na čo sa pozeráte, nie je skutočnosť. Je to ako instagramový profil, kde vyzerá všetko lepšie ako v skutočnosti. Nikdy si teda nehľadajte frajerky podľa žien, aké uvidíte v striptízovom bare. Aj ony ráno vyzerajú úplne inak, ako sa vám predviedli počas horúcej noci.

5 vecí, ktoré ste nevedeli o striptérkach

Odídete nadržaný
Je to tak. Striptízový klub je niečo také, akoby ste zaplatili v reštaurácii za to, že vám pred nosom spravia ten najchutnejší stejk. Môžete ovoňať, môžete pozerať, ale keď chcete ochutnať, capnú vám po rukách. O tom skrátka striptíz je. A potom si užijete doma pod perinou. Na druhej strane aspoň bez strachu, že chytíte nejaké ochorenie.

Autor: Marcos
Foto: Public Domain

DISKUSIA
27.6. 2019 15:00
Diskusia