Ako teda zvládnuť tento sviatok bez toho, aby ste naštrbili lásku, ktorá je medzi vami ešte len na štartovacej čiare?

Všeobecné rady

Valentín ako čerstvo zamilovaný nemôžete prehliadnuť. Ale na druhej strane mu nemôžete dať ani veľkú váhu. Pretože ak ho prestrelíte kyticou päťdesiatich ruží, na narodeniny bude od vás frajerka chcieť Lamborghini. Preto je vhodné sústrediť sa skôr na menšie a milé dary. Nechvastať sa tým, že jej dáte dar lásky, ktorý by mohol vyjadriť, čo k nej cítite. To jednoducho pomocou vecných darov nejde. Ak už v tom máte jasno, tak sa inšpirujte konkrétnymi nápadmi.

Extra jedlo

Reštaurácie sú zatvorené a teda pozvanie na večeru si môžete odložiť o rok. Ak jej spravíte praženicu, veľkú slávu ňou nezískate. Našťastie je už dnes na internete mnoho receptov a k nim aj dostatok surovín v obchodoch, aby ste vytvorili originálnu taliansku pizzu, spravili sushi či mexické guacamole. Podľa toho, na čo si trúfate. Musí to však byť chutné, exotické a vhodné k vínku, ktoré si nalejete. Plus ako maličkosť niečo sladké, čo jej darujete.

Minimalistický náramok

Veľmi dobrá investícia, ktorú ocení každá žena. Drahé náramky si nechajte na vážnejšie sviatky, ale jednoduchý minimalistický náramok stojí pár eur. Ideálne je, ak si kúpite obaja rovnaký. A prečo kupovať? Stačí vám pár bavlniek alebo kúsok paracordového lana a vlastnými rukami si spravíte náramky, ktoré vás zblížia. Pár eur, super nápad, vynikajúca reakcia.

Sviece

Ženy ich milujú a žiadna nepovie nie. Ak stavíte na vonné sviečky, prípadne nejaké značkové, je to skvelá voľba. Trendy sú aj sviečky z včelieho vosku a tie, ktoré jej dokážete sami vyrobiť. Môžete použiť vosk z iných sviečok, alebo prípadne hotovú sviečku vlastnoručne dotvoriť. Napríklad kresbou, rytím, niečím, čo z bežnej sviečky, ktorú kúpite v obchode spraví valentínsky originál. Výhodou je, že túto sviečku si môžete rovno spoločne zapáliť a romantika príde s prvým zablikaním plamienka.

Donáška kvetov

Nikdy nič nepokazí. Nemusíte vytiahnuť ani päty z domu a môžete získať krásny darček pre frajerku. Ak budete trochu originálny, namiesto bežnej kytice si necháte doniesť napríklad živé kvety, ktoré jej naaranžujete do vázy. Prípadne box plný kvetov. Je mnoho možností, ako ukázať, že ste sám kreatívny. Ak nie pri výbere, tak aspoň pri aranžovaní. To zaberie na každú. Rezané kvety žiadna žena jednoducho neodmietne.