Prstoklad je konkurzom

Už vie, že ju ľúbite, rozumiete si, k slovu sa dostáva telesná láska. Prirodzene s vami nevhupne hneď do postele, ale láskanie, hladkanie, oblizovanie a petting sú tou vzrušujúcou predohrou, ktorá jej napovie, či to so ženským telom viete a má zmysel s vami skúšať niečo viac. Len čo vkĺznete prstami pod nohavičky, postupujte premyslene.

Hladkajte a netlačte

Predstavte si, že sa do nohavičiek žene doslova vlámete. To žiadnej nevyvolá úsmev na tvári. Výsledok? Nepustí vás ďalej a pri ďalšom pokuse dá nohy spolu. Vždy si zapamätajte, že nie je dôležité žene okamžite prelustrovať vagínu, ale pri prvom kontakte najprv staviť na jemnosť. Je to presne tá priepustka, ktorá vás pustí aj ďalej.


Fajčenie vs. výkon v posteli: Možno ani netušíte, ako veľmi si škodíte 

Nebuďte príliš hŕŕ

Hlavne sa nesnažte postupovať ako prílivová vlna, že metiete všetko a na počkanie. Je nutné, aby si dievča zvyklo na vaše prsty a preto jej ohanbie študujte pomaly a jemne. Netreba sa ponáhľať. Ak totiž prejavíte náznaky trpezlivosti, tak uvidíte, že sa dostanete omnoho ďalej, ako keď budete chcieť preskúmať všetko hneď.

Poláskajte jej zadoček

Jasné, že ak už vhupnete do nohavičiek, tak výsledkom je, že sa chcete dostať čo najďalej. No lepšie je, ak sa venujete hlavne zadočku. Nevystrašíte hneď partnerku a na zadku je celá plejáda nervových zakončení, ktoré ju pripravia, vzrušia, roztopia a vďaka tomu aj krásne zvlhne. Pretože ak sa dostanete prstami na nezvlhčenú sliznice vagíny, namiesto vzrušenia vytvoríte faux pas.

Venujte sa telu celému

Máte už prístup do zóny, kam ste sa vždy chceli dostať, ale pozor. To neznamená, že sa vaša pozornosť má skoncentrovať už len sem. Samozrejme jej aj vám urobí dobre, ak budete zručným mužom medzi jej nohami. No na druhej strane partnerka nie je len rozkrok. Občas opustite to územie a pohládzajte ju po tele, tvári, vlasoch. Potom sa pokojne vráťte opäť medzi stehná a poláskajte ju bruškami prstov. Ocení, že ste k nej všade galantný.