Hladkanie na prvom mieste

Nikto nerád nezaspáva sám a pre ženy je zaspávanie v náručí extra dôležité. No pozor, nemajú rady, ak sa na nich partner zasa príliš lepí. Preto je vhodné nájsť spôsob, ako ju pohládzať a pritom byť dostatočne vzdialený, aby nemala pocit, že jej dýchate na krk. 

Spravte jej pohodlie

Je to dôležité, aby sa k vám vracala. Vhodnou voľbou prvej noci je spoločný paplón. Nie dva, ale spoločný, pretože to prehĺbi vzťah, ale pozor, môže sa stať, že vy budete viac bez prikrývky. Pekne si ju rozdeľte medzi seba, ale ak sa ona do nej zakrúti, rozhodne jej ju netrhajte s intenzitou ako hračku psovi. Spoločná perina jej však naznačí, že chcete s ňou zdieľať dosť intimity. 

Nespite na chrbte

Je to dôležitý bod, pretože aj tí, ktorí bežne nechrápu, začnú, ak spia horeznačky. Lepšie je uľahnúť na brucho alebo bok. Takisto je fajn, ak práve nedýchate jej smerom ohnivý dych z vašich úst. Je fajn smerovať ho smerom dole, alebo ostať radšej otočený chrbtom. 

Pozor na plynatosť

V noci ju nebudete mať pod kontrolou. Čo znamená, že saz vás môže skutočne nekontrolovateľne predierať plyn spod periny. Nedá sa tomu zabrániť. Z praktického hľadiska je teda lepšie zostať bdelí dlhšie ako vaša partnerka. Pretože ak zaspí, tak už nebude počuť ani cítiť, ako vám pracujú črevné pochody.

Nemyslíte len na sex

Po celej noci je dobré spraviť bodku príjemným ránom. A to znamená, že sa o partnerku nebudete pritláčať hneď vašou napriamenou erekciou. Pohladenie, bozk, ideálne je sa len tak porozprávať v náručí a potom si dať raňajky. Pokojne aj sex, ale nech nemá pocit, že ste ju na plachte celú noc tolerovali len preto, že už sa neviete dočkať, kedy ju znovu „použijete“.