Pozor na to, čo ukazujete ukazovákom

Vedci sa neustále snažia odvodiť veľkosť penisu od iných častí tela. Je to zaujímavá práca, pretože o túto tému je vždy záujem. Ženy aj muži by chceli poznať odpoveď na otázku, ako veľký penis niekto má, a to len s ohliadnutím sa na bežné telesné proporcie, ktoré neskrýva. Za výsledkom je fyziológia aj matematika. Štúdia publikovaná v Asian Journal of Andrology totiž naznačila, ako to s penisom a prstami je v skutočnosti.

Nejde o centimetre, ale o pomer

Doktor Karan Raj sa na pomery prstov a penisu pozrel detailne a vysvetľuje, že na to, aby ste si správne určili veľkosti, potrebujete aj niečo viac ako len pravítko. A to aj kalkulačku. Základom je pozorovať ukazovák a prstenník. No meraním sa to nekončí. Na zistenie veľkosti je potrebné vydeliť veľkosť ukazováka veľkosťou prstenníka na pravej ruke. Výsledné číslo je akýsi zlatý rez ktorý dokáže určovať veľkosť penisu.

Rozhodujú milimetre

Ideálnym výsledkom vydelenia ukazováka prstenníkom je dostať sa na číslo pod jednotkou. Karan Raj totiž vysvetľuje, že čím je číslo menšie, tým bude váš penis väčší. Milimetre v tomto prípade možno premeniť na centimetre, ktorý vás delia od jednotky. Každý milimeter dole totiž znamená väčší penis, naopak, ak sa dostanete nad jednotku, penis bude menší. Karan Raj to vysvetľuje expozíciou testosterónu v maternici. A práve ten určuje, s akým nástrojom budete celý život pracovať. Vezmite teda pravítko a kalkulačku a môžete si pokojne spraviť aj priemer kamarátov. Karan Raj garantuje, že tento výpočet bude jednoznačne presný.