MENU
Menu

Sex a flirt Problémy s erekciou? Máme pre vás 4 tipy, ako ju dať do poriadku

Poruchou erekcie trpí až 30 miliónov mužov medzi ktorých možno patríte aj vy. Našťastie, vo väčšine prípadov nejde o neriešiteľný problém. Prinášame vám pár tipov, ako si môžete aj vy pomôcť bez akýchkoľvek liekov či drahých terapií.

Problémy s erekciou? Máme pre vás 4 tipy, ako ju dať do poriadku

Konzumujte viac flavonoidov

Konzumácia potravín bohatých na flavonoidy vám pomôže znížiť riziko erektilnej dysfunkcie a zabezpečí vám silnejšiu erekciu. Vysoký obsah flavonoidov majú čučoriedky, čerešne, citrusové ovocie, zeler, reďkovka, petržlen, tymian, čili papričky, čaj a červené víno.

Čo sa ľudia najčastejšie pýtajú v partnerskej poradni?

Znížte stres
Stres je hlavnou príčinou mnohých zdravotných problémov, medzi ktorými sú napríklad ochorenia srdca, či diabetes a môže negatívne ovplyvniť aj vašu chuť na sex i schopnosť byť sexuálne aktívny. Snažte sa spomaliť, menej si púšťať k telu problémy a uvidíte, že váš sexuálny život sa výrazne zlepší. K zníženiu stresu vám môžu pomôcť napríklad cvičenia s dychom alebo meditácia.

Medzi láskou a zamilovanosťou je veľký rozdiel, poznáte ho?

Skúste ženšen a ginko
Pozitívne účinky na liečbu erektilnej dysfunkcie a na zlepšenie sexuálnej výkonnosti preukázal ženšen, ktorý pomáha uvoľniť svaly, zvyšuje hladinu dopamínu v mozgu a prispieva k lepšej erekcii. Dobré je aj ginko biloba, ktoré tiež zvyšuje hladinu dopamínu a spôsobuje silnejšiu erekciu. Ginko je v čínskej medicíne už po stáročia známe svojimi pozitívnymi účinkami na zlepšenie prietoku krvi, okysličovania krvi a lepšie sústredenie sa.

FOTO: Prečo vaša partnerka nechce sex?

Vyskúšajte vákuovú pumpu
Vákuová pumpa vám vyrobí erekciu na počkanie. Funguje na jednoduchom princípe - nasadíte si ju na penis, vypumpujete z nej vzduch, čím v nej vznikne podtlak, krv sa nahrnie do penisu a erekcia je na svete. Udržíte si ju, ak si penis pri koreni priškrtíte gumičkou. Nezabúdajte na to, že gumičku nie je dobré mať na penise dlhšie, než 30 minút, pretože nie je dobré, aby ste mali svoje mužstvo priškrtené pridlho.

DISKUSIA
14.7. 2019 20:00
Diskusia