MENU
Menu

Sex a flirt Priznanie nevernej manželky: Svojho muža podvádzam, lebo...

Pravidelne podvádza svojho manžela a rozhodla sa vyrozprávať svoj príbeh. Prečo hľadá potešenie v náruči iného muža, ale svojho manžela nechce opustiť? Prečítajte si anonymnú výpoveď nevernej manželky.

Priznanie nevernej manželky: Svojho muža podvádzam, lebo...
„Ako obvykle naňho čakám v rohu hotelového baru a rozmýšľam nad orgazmami, ktoré mi dnes spôsobí. Bude to dlhá kulminácia rozkoše, ktorá vyvrcholí intenzívnym vyvrcholením. Alebo to bude rýchla a priama cesta k pulzujúcemu uvoľneniu, ktoré tak milujem.

Pohľadom sa vyhýbam diamantovému zásnubnému prsteňu na mojej ľavej ruke. Keď sa ukáže, zašepká mi do ucha sladký pozdrav. Ach, keby sa to dialo častejšie, než dvakrát mesačne a keby to bol môj manžel.

Príbehy žien, ktoré „naložili" svojich partnerov

Ešte donedávna som brala manželský sľub s plnou vážnosťou. Môj manžel bol pre mňa jediný odkedy sme sa stretli na vysokej škole. Nelietali medzi nami iskry vášne, ale bol to môj prvý frajer, moje prvé všetko a bol vytrvalý. Keď ma požiadal o ruku dva týždne pred mojimi štátnicami, povedala som áno.

Po piatich rokoch máme dve deti a príšerný sexuálny život. Predohra, experimentovanie alebo vášeň? Nič také sa u nás nedeje. Absolútnym vrcholom je, že nikdy ma nechcel orálne uspokojiť. Nechcel to vyskúšať ani jediný krát.

‚To nie je nič pre mňa. Nepáči sa mi to,‘ povedal mi, keď som to od neho chcela. Potom ma požiadal, aby som to už viac nevyťahovala. Tá noc sa skončila jeho orgazmom a ja som ležala vedľa neho, opäť neuspokojená.

Žijete s manipulátorkou? Pozrite sa, čo nie je vo vzťahu normálne

O pár dní neskôr som si všimla príťažlivého muža v potravinách. Keď kráčal okolo mňa povedal: ‚Musí to byť veľmi šťastný muž, ktorému sa podarilo nastoknúť prsteň na ten prst.‘ A ja som si iba pomyslela, keby si to ten šťastný muž uvedomoval.

Ten krátky moment z potravín ma prebral. Ešte v ten deň som si stiahla zoznamovaciu aplikáciu pre zadaných. Netrvalo dlho a spojila som sa s Ivanom. Pôsobil mužne, slušne a dobrodružne. Po dvoch týždňoch tajných konverzácií sme sa rozhodli stretnúť sa osobne.

V tú noc som bola extrémne nervózna. Aj keď som vydatá žena, sexuálne som nebola veľmi skúsená. Cítila som sa previnilo a premýšľala som, či som s mojím manželom vyskúšala všetko, čo som mohla. Ale potom som si spomenula na všetky kompromisy, ktoré som navrhovala a on ich odmietal, vrátane orálneho uspokojenia. Namiesto toho, aby som si naďalej odopierala sexuálne zážitky, musela som ich začať hľadať niekde inde.

Masáž prostaty: Aká je a oplatí sa skúsiť ju?

Tak som to urobila. Podviedla som ho. Ivan vedel, že som nikdy nezažila orálne potešenie, tak mi ho ochotne doprial. Nikto pred ním nemyslel na moju rozkoš tak, ako on.

Teraz sa snažím stretávať s Ivanom čo najčastejšie a každý deň si píšeme tajné správy.

Asi sa pýtate, prečo neopustím svojho manžela. Je to jednoduché, máme spolu deti a tie sú mojou prioritou a môj manžel je skvelý otec. Možno by som nemala od neho očakávať, že bude spĺňať všetko, po čom túžim. A možno by nemal on očakávať, že nebudem chcieť viac."

DISKUSIA
31.3. 2019 20:00
Diskusia