Chcete vašu partnerku obšťastniť naviac ako sa len dá? Pozrite sa na naše overené rady, ako jej môžete dopriať viacnásobný orgazmus.

Privoďte jej viacnásobný orgazmus
„Naťahujte“ ju
Priveďte ju do stavu tesne pred orgazmom a prestaňte. Znie to síce ako niečo zákerné, ale ženy to milujú a vystupňujete tým jej vzrušenie na maximum. Nezabúdajte na množstvo bozkov a dotyky na rôznych častiach tela.

Neprestávajte po prvom orgazme
Ženy nepotrebujú po orgazme prestávku, aby sa zregenerovali, funguje to u nich presne naopak, než u mužov. Takže hneď po vyvrcholení môžete pokračovať v ceste za ďalším, ešte silnejším orgazmom. Ale pozor, klitorisu sa vyhnite, lebo krátko po orgazme je jeho dráždenie pre väčšinu žien nepríjemné a môže byť až bolestivé.

Pornohviezda Asa Akira prehovorila o všetkom, čo vás zaujíma

Pripravte ju
Na úspechu pri večernom sexe môžete začať pracovať už od rána. Pripravte jej chutné raňajky, venujte jej vášnivý bozk pri odchode do práce, pošlite jej cez deň laškovnú správu a ona sa bude celý deň tešiť na to, kedy sa večer konečne stretnete, aby sa celá vzrušená mohla na vás vrhnúť. Verte, že nebude trvať dlho, kým sa dostaví jej prvý orgazmus a potom ďalší a ďalší...

Skúste to inak
Možno má najradšej, ak jej počas vnikania dráždite prstom klitoris, ale možno sa jej zapáči, ak budete venovať viac pozornosti jej bradavkám, alebo vymeníte vašu najobľúbenejšiu polohu za takú, pri ktorej budete stimulovať inú časť jej vagíny. Napríklad pri polohe na psíka budete narážať priamo na jej bod G.