Prieskum medzi neverníkmi

Zahraničná stránka llicit Encounters sa pustila do prieskumu zameraného na neverníkov spôsobom, že sledovala, kedy presne posielajú správy svojim bokovkám. A výsledky priniesli niečo zaujímavé. Vraj existujú dni, v ktoré sú ľudia náchylnejší podvádzať, teda kontaktovať a písať zakázaným láskam. V priebehu týždňa ide o dva konkrétne dni...

Neverné dni aj časy

Tipnete si, ktoré dni sú teda tými najviac nevernými? Ide i pondelok a piatok. Prieskum dokonca ide ešte hlbšie a vypichuje časy v pondelok ráno od 8:00 do 9:00, druhým "najobľúbenejším" časom bolo obdobie medzi 21:00 a 22:00 v piatok večer. Vtedy sa bokovky vraj kontaktujú najviac. Ide o štart do nového týždňa, prípadne o jeho ukončenie a túžbu povyraziť si.

A čo víkendy?

Víkendy z prieskumu vyšli ako "verné", nakoľko možno odvodzovať, že podvádzači majú vtedy plné ruky práce so svojimi vyvolenými či rovno rodinami. Venujú sa im naplno, no a potom prichádza pondelok ráno, kedy sa zas a znova ozvú tomu alebo tej druhej... Aspoň tak to ukazujú výsledky prieskumu.

Radi by sme verili, že s neverou skúsenosti nemáte, ale ak je opak pravdou - ako to vidíte? Sedia vám zistenia z prieskumu?