MENU
Menu

Sex a flirt Príbehy žien, ktoré „naložili“ svojich partnerov

Penetrácia mužského análneho otvoru ženou pomocou dilda, alebo inej sexuálnej pomôcky, sa nazýva pegging. Pre mnohé páry je táto sexuálna praktika úplné tabu a ostýchajú sa o ňom hovoriť, tobôž vyskúšať. Ale niektoré páry sa na to odhodlali a ženy zobrali do rúk opraty (alebo dildo) a naložili svojich partnerov. Pozrite sa na ich dojmy, ktoré nám anonymne prezradili.

Príbehy žien, ktoré „naložili“ svojich partnerov
Zdroj: Profimedia
„Po šiestich mesiacoch vzťahu sme sa s priateľom rozhodli vyskúšať pegging. Boli sme trochu opití a opýtala som sa ho, čo by chcel robiť, on mi na to odpovedal, že by si chcel trochu zablbnúť a že ho mám penetrovať odzadu. Použila som na to obyčajného, hladkého, malého dilda a lubrikačný gél. Prebiehalo to hladko, ale nabudúce by som predtým partnera vyzvala na lepšiu hygienu. Ja som to nebrala príliš vážne, skôr ako zábavu, ale on si to náramne užíval a keď bolo po všetkom, s obavou v očiach sa ma opýtal, či to nebolo divné, že sa mu to tak veľmi páčilo. Ale musím uznať, že som si vychutnávala moc a kontrolu nad jeho rozkošou. Aj keď to bol zaujímavý zážitok a dosť sa to líšilo od toho, čo bežne spolu v posteli zažívame, už sme to viac neopakovali."

Masáž prostaty: Aká je a oplatí sa skúsiť ju?

„Skúsila som to s mojim manželom, s ktorým sme spolu 11 rokov. Pegging sme chceli vyskúšať obaja, mňa lákalo, aké to bude vnikať doňho a jeho zaujímalo, ako sa bude pri tom cítiť. Dlho sme sa na to pripravovali, aby sme sa dostali do nálady. Dali sme si sprchu, na ruky som si navliekla rukavice (mimochodom, tie sú skvelou pomôckou, lebo muža ochránia pred nechtami a celé je ho hygienickejšie) a najskôr som ho zahriala prstami. Potom som mu tam strčila análny kolík a keď bol pripravený, prešli sme na strap-on dilda, ktorý som si pripevnila na panvu. Keďže je medzi nami výrazný výškový rozdiel, museli sme vyskúšať viacero polôh, aby sme našli tú, ktorá nám bude najviac vyhovovať. Je nesmierne dôležité komunikovať pri tom a používať veľa lubrikačného gélu. Bolo to veľmi intímny zážitok a najviac sa mi na tom páčilo pozorovať ho, ako si to užíva, napriek tomu, že o mužskej análej rozkoši sa hovorí ako o niečom zakázanom a zvrátenom. Odvtedy to občas zaradíme do nášho sexuálneho programu."

Žijete s manipulátorkou? Pozrite sa, čo nie je vo vzťahu normálne

Dostali ste chuť prísť o svoje análne panictvo? Napíšte nám do komentárov nižšie váš názor na pegging.

DISKUSIA
27.3. 2019 20:00
Diskusia