Dajte tomu čas

Čas zahojí všetky rany a hoci je možné, že časom už nebudete k sebe cítiť spaľujúcu vášeň, budete spolu vychádzať ako dvaja rozumní ľudia, dokonca aj ako priatelia. Výsledkom bude, že si odpustíte to zlé, čo ste voči sebe mali, a budete môcť vychádzať na priateľskej báze. Toto však nie je možné skôr, ako za pár mesiacov. Nechajte partnerku vychladnúť a aj vy musíte stráviť emócie. Až následne sa budete môcť stať opäť kamarátmi.

Dodržte odstup

Je viac ako jasné, že ak budete spolu opäť v kontakte, môžu sa objaviť aj dávne spomienky na lásku. A výsledkom môže byť, že jeden z vás by chcel opäť niečo viac. No málokedy to skončí ako priateľstvo s výhodami. Skôr je lepšie sa rozhodnúť, že už dvakrát do rovnakej rieky nevstúpite, a svojmu priateľstvu vytýčite jasné hranice. Intimita sa už nekoná.


Vedci našli spojenie medzi veľkosťou nosa a penisu. Viete, čo hovorí?

Nebuďte spolu príliš často

Ak chcete spolu vychádzať priateľsky, je to možné, ak nebudete spolu až tak často, aby to vašim novým partnerom začalo vadiť. Pretože to je začiatok problémov. Ako vo vašich nových vzťahoch, tak aj vo vašom kamarátskom. Je omnoho lepšie, ak budete spolu napríklad pri aktivitách, ktoré ste mali radi, ale rozhodne sa už nebudete mať snahu kontrolovať v iných oblastiach života.

Zabudnite na sledovanie

Jedna z dôležitých vecí, ak chcete ostať skutočnými kamarátmi, je, aby ste sa prestali prenasledovať a zásobovať sa intímnymi otázkami zo súkromia. To nie je kamarátske, skôr podozrievavé. Fungovať to bude iba vtedy, ak vám ani jednému nevadí, čo ten druhý robí. Vtedy sa môžete porozprávať o živote a opäť si rozumieť. Inak budete do priateľstva vnášať spory, ktoré tam nemajú čo robiť. A budú kaziť porozumenie, na ktorom vlastne priateľstvo stojí.