MENU
Menu

Sex a flirt Prekvapivé veci, ktoré vás spravia atraktívnejším

Nie je to len oholená tvár, upravené obočie, či svieži dych. V očiach ženy vás vylepšia aj úplne netradičné veci. Skúste ich aplikovať do života a uvidíte, že hoci doteraz ste mali problém osloviť ženy, po novom budú oslovovať ony vás.

Prekvapivé veci, ktoré vás spravia atraktívnejším
Uvarte jej večeru
Romantická večera nie je klišé a žena vás nezačne považovať za atraktívnejšieho len vďaka tomu, že máte v malíčku kuchárske umenie. Hoci aj to prirodzene pridáva na atraktivite, ale vedci na Štátnej univerzite v St. Cloud zistili, že ženy považovali mužov atraktívnejších približne o 20 percent potom, ako zjedli niečo korenisté. Preto to nepreháňajte s čili, ale jemné pálenie na jazyku je to, vďaka čomu vás žena bude viac chcieť.

5 žien nám prezradilo: "Takto má vyzerať ideálny chlap!"

Majte kamarátov
Zo štatistík vyplýva, že ženy sa zaujímajú viac o mužov, ktorí sú v skupine, ako o osamelých bežcov. To znamená, že ak idete autobusom sám so slúchadlami na ušiach, budete pre ženu omnoho menej atraktívny, ako keď pôjdete s dvoma kamarátmi a budete sa skvele baviť. Nehovoriac o tom, že vodcovia skupiny sú ženami najvyššie hodnotení.

To je sexi mamička: Vlastný syn ju má ako frajerku

Hororový film
Ak chcete vyzerať v očiach ženy lepšie, vyberte sa do kina, alebo si domov vezmite hororový film. Prečo? Nielen preto, aby ste ju mohli objať ako ochranca, ale aj vďaka tomu, že strach je v našom mozgu prepojený aj so vzrušením. Pri strachu rovnako zrýchlene dýchame, stúpa pulz srdca, skrátka je to podobné ako pri sexe. A skutočne, ženy po strašidelných filmoch mávajú väčšiu chuť na sex a partner je pre ne razom atraktívnejší.

Hovorte do správneho ucha
Hemisféry v mozgu sú jedna veľká alchýmia. Na bežnej diskotéke vám však stačí poznať, že štatisticky máte vyššiu šancu zaujať ženu, ktorej hovoríte do pravého ucha, ako keď rozprávate do ľavého ucha. Toto uplatníte hlavne na diskotékach a koncertoch, kde ak sa chcete porozprávať, musíte byť náramne blízko ženského ucha. A ten pravý hovorí do pravého.

Čo na tele chlapa odradí ženu od sexu?

Skúste sa zdravo spotiť
Spotené mužské telo síce nie je vo všeobecnosti považované za atraktívne, ale je tu jedna záležitosť, ktorá vás v spotenom tričku spraví atraktívneho. Podľa štúdie uverejnenej v časopise The Journal of Neuroscience vedci zistili, že mužský pot obsahuje feromón známy ako androstadienón. Zvyšuje hladiny kortizolového hormónu u žien. No a ten je zodpovedný za sexuálne vzrušenie a aktiváciu centier túžby v mozgu. To neznamená, že máte nosiť prepotené tričko. Iba to, že napríklad pri behu alebo v posilňovni ste pre ženu omnoho viac atraktívny, ako keď sedíte doma.

DISKUSIA
14.9. 2019 22:00
Diskusia