MENU
Menu

Sex a flirt Prečo ženy túžia po starších mužoch? Pozrite sa

Starší muži sú ako magnet na ženy. Sú pre dámy atraktívne šediny alebo skôr múdrosť, ktorá prichádza s vekom? Pozrite sa, prečo si ženy vyberajú radšej starších partnerov, než mladé uchá.

Prečo ženy túžia po starších mužoch? Pozrite sa
Sú dospelejší
Ženy, ktorým už hlasno tikajú biologické hodiny a ich túžba po rodine je silnejšia, než čokoľvek iné, si hľadajú starších partnerov, ktorí už majú búrlivú životnú fázu za sebou a sú pripravení usadiť sa. Starší muž sa nezľakne, keď padnú slová záväzok, svadba, dieťa, pričom zajačik radšej zdupká, aby si mohol ešte užívať mladosť.

Chcete spolu bývať? Nevrhnite sa do toho bezhlavo

Vedia, čo chcú
Ďalšou z vlastností, ktorá ženám imponuje na starších mužoch, je to, že už vedia, čo chcú. Skúsený muž vie čo chce, ako to získať a tiež si uvedomuje aj to, ako veľa to preňho znamená. Žena tak má väčšiu istotu, že jej partner nebude mať potrebu hrať s ňou hry a jeho slová môže brať vážne.

Sú finančne zabezpečení
Nebudeme si ťahať medové motúzy popod fúzy, všetky ženy chcú mať finančnú stabilitu a to ani nemusia byť zlatokopky. Mladý muž, ktorý pracuje iba pár rokov a väčšinu výplaty minie na zábavu, nevie žene poskytnúť také zázemie, ako muž, ktorý má už nejakú tú dekádu odpracovanú, vybudovanú kariéru a finančné zabezpečenie.

Stará láska nehrdzavie, či? Chlapíka šokovalo nechutné prekvapenie v sexhračke

Neboja sa pomôcť v domácnosti
Mladý muž, ktorý je zvyknutý na komfort rodičovskej domácnosti, je pre partnerku rovnakou príťažou ako dieťa. Ale starší muži vedia, že starostlivosť o domácnosť nie je iba ženská povinnosť a preto sa neboja priložiť ruku k dielu a aspoň občas umyť riad, navariť alebo dokonca sa aj postarať o bielizeň.

Majú charizmu
Mnohí muži sú s pribúdajúcimi rokmi, vráskami a šedinami pre ženy čoraz atraktívnejší. Jednou z vecí, ktoré ženám na starších mužoch imponujú, je aj to, že vedia sa správať ako gentleman, čiže dôstojne vystupujú na verejnosti a správajú sa k ženám s úctou.

Hnusné veci, ktoré sa dejú pri sexe a nikto o nich nehovorí

Problémy riešia s chladnou hlavou
Život so ženami je náročný a starší muži už vedia, ako sa k žene zachovať tak, aby vypätú situáciu ešte nezhoršili. Hlúposti ale i vážne veci dokážu skúsení muži väčšinou vyriešiť aj bez búrlivých hádok a riešenie, ktoré bude prijateľné pre všetky strany, hľadajú s chladnou hlavou.

DISKUSIA
13.6. 2019 15:00
Diskusia