MENU
Menu

Sex a flirt Prečo sa prostitútky nebozkávajú?

Táto otázka patrí do kategórie tých, na ktoré sa aj správny chlap bojí opýtať. Málokto zdvihne ruku v škole a odváži sa zistiť, prečo najstaršie remeselníčky odmietajú bozky, hoci s perami pod pásom dokážu divy. Dnes túto záhadu pre všetkých zvedavcov obnažíme.

Prečo sa prostitútky nebozkávajú?
Mýty o láske
Niektoré baby to vážne drží. Chcú si bozky nechať pre svoju lásku. Pretože aj prostitútky sú ženy, ktoré túžia po romantike ako z filmu Pretty Woman. Plní sa to máloktorej, ale pre istotu sa podľa scenára nebozkávajú.

Ústa sa nedajú umyť
Jasné, že dajú, ale prostitútky také klasické umývanie zubnou kefkou nepraktikujú u svojich klientov. Tu platí rýchla sprcha, namydliť prirodzenie a ide sa do akcie. Kto to videl, aby chlap chodil do bordelu so zubnou kefkou? To predsa nie je letný tábor. Preto si so sebou každých nesie aj svoj špecifický zápach a chuť. No a to prijímať nie je dvakrát príjemné.

Zápach alkoholu
Spolu s ním aj nejaké tie cigarety, pretože málo kto chodí za prostitútkou vyobliekaný ako na prvé rande. Väčšinou sa muži posilnia pohárikom a k tomu si zapália. To spraví v ústach paseku, ktorú ani tá najoddanejšia žena nemusí.

Tvárou v tvár
Primárne nejde ani tak o bozky, ako o telesnú blízkosť iného chlapa. Treba sa pripraviť na to, že prostitútky majú citlivejšiu tvár ako vagínu. Zatvoria oči a v hlave idú na predstavy, zatiaľ, čo si s nimi užíva muž, o ktorom nevedia ani pravé meno. Bozkávať sa by ale znamenalo premerať si ho, zistiť, či ten človek je sympatický, alebo nie. Podľa penisu ich rozdeľujú len na väčších a menších, no prvý bozk by z čistej profesionality spravil osobnejší zážitok.

Boja sa nákazy
Pri sexe obvykle používajú prezervatív. No a tí chudáci, čo sa nakazia pohlavnou chorobou aj tak zaplatia, pretože nejakú pliagu v ohanbí nevidieť. Chorú a nachladnutú prostitútku však každý zďaleka obíde. Kvapôčková infekcia je pre ľahké devy nepríjemnejšia ako syfilis a asi už viete, ako sa najrýchlejšie šíri chrípka, angína, či zápal hrdla. Správne, nakazeným bozkom. Aj preto vám povedia nie, keď budete chcieť pery na pery. Chcú budiť zdravý dojem.

DISKUSIA
15.4. 2015 8:00
Diskusia