MENU
Menu

Sex a flirt Prečo nechodiť na žúry, kde ide len o sex?

Poviete si, že sme sa úplne zbláznili. Nechať si ujsť zábavu s voľným sexom na prvý pohľad vyzerá horšie, ako prepásť diskotéku, kde nalievajú zadarmo. Na prvý pohľad. Ten druhý je však o niečo triezvejší.

Prečo nechodiť na žúry, kde ide len o sex?
Posledná šanca na sex
Ak narazíte na stretnutie amatérov, swingers párty, klub sexuchtivých mužov a žien, musíte byť pripravení na to, že to rozhodne nebude ako grupáčik v porne. Problémom je, že sem zavíta mnoho ľudí s jediným cieľom. Konečne sa dostať k sexu, pretože klasickým spôsobom im to príliš nejde. Nájdete tu zúfalcov, ktorí majú poslednú nádej, že sa nad nimi niekto zľutuje. A verte, keď sa vyzlečú, nie je to pekný pohľad.

Nikto vás nechce
Aj na erotickom žúre hrozí, že jednoducho nezapadnete. Naokolo sa rozdelia páriky, trojky, štvorky, poznáte to, ako v školskej partii. Miesta sa míňajú, krúžky tvoria a vy zrazu ostanete ako piate koleso na voze. Verte nám, onanovať so smutným pohľadom upretým na súložiace dvojice je viac trauma ako užívanie.

Sex 16-krát: Takto "to" musíte zažiť

Neviete kto z koho
Každému rozhodne nie je po vôli, že skupinový sex navštevujú ľudia bez vyhranenej sexuálnej orientácie. Preto ak úspešne skórujete do peknej samičky, je dôležité byť ostražitý. Nie vždy sa dá v zápale súlože kryť si chrbát a tak nikdy nemáte istotu, že nejaký cudzí chlap nezneužije vašu polohu a bez opýtania, jemnosti, chochmesu vám odpaní anál.

Následky
Asi nie je nikto tak hlúpy, že by išiel naostro do neznámych tiel, ale predsa. Pretrhnutý kondóm vydesí viac ako hra na ruskú ruletu. Okrem iného nejde len o pohlavné choroby. Plesne, kožné ochorenia, chrípka, angína, všemožné druhy baktérií sa tu hemžia jedna radosť. Môžete si teda odniesť pár suvenírov domov.

Bývalka vás chce späť. Ako sa zachovať?

Nechutné prostredie

Sexuálne orgie vyzerajú dobre cez obrazovku počítača. Dokonca aj s okuliarmi na virtuálnu realitu dostanete erekciu. Výhodou totiž je, že tieto zariadenia neprenášajú pachovú stopu. A tá je niekedy pri horde nahých, spotených a súložiacich tiel horšia ako nechajú ponožky po celodennej turistike. Pot, sliny, vaginálne sekréty, semeno, nejednému sa už z toho zdvihol žalúdok a opadlo „náradie“.

Nenaštartujete
Ak zohľadníte všetky uvedené faktory, niekedy aj keď chcete, nemusí prísť dostatočná erekcia. No a tú hanbu na „verejnosti“ ste si mohli ušetriť.

DISKUSIA
24.6. 2017 22:00
Diskusia