MENU
Menu

Sex a flirt Prečo mať sex so ženou, ktorá nepatrí medzi krásavice? Dozviete sa

Mal by si to zažiť každý. Je to niečo ako prvý ročník základnej školy, ako ochutnávka presoleného jedla, ako zlá dovolenka. Je to presne tá situácia, kde sa aj v zlom dá nájsť to dobré a navyše si potom budete omnoho viac vážiť lepšie.

Prečo mať sex so ženou, ktorá nepatrí medzi krásavice? Dozviete sa
Bude to ľahšie
Netreba si klamať do očí. Je to trochu ako s vínom. Aj to lacné v krabici je víno a hoci si nepochutíte tak ako na kvalitnom značkovom sekte, nebudete platiť veľa. No a tak je to aj so škaredou ženou. Nie je to síce luxusná modelka, ale vo výsledku je orgazmus rovnaký. A verte či nie, takú, ktorú nikto nechce, omnoho ľahšie zlomíte ako ženu, ktorá je obletovaná od večera do rána. Skrátka ak uberiete z nárokov, užijete si s vyššou pravdepodobnosťou.

Pozor na najčastejšie sex zranenia: Predídete im nasledovne

Môžete v objaviť nové pocity
Na prvý pohľad to môže byť takzvaná druhá trieda, ale nikdy neviete, čím prekvapí. Pretože Môžete objaviť krásu aj tam, kde ste ju najprv nevideli. A teraz nehovoríme o tom, že môže mať telo a rozkrok bohyne, hoci v tvári stále nie je plná dokonalosti. Navyše tvár sa aj tak vekom mení a iné klady ženy ostávajú. To, že sa vám nepáči na prvý pohľad nemusí znamenať, že sa vám časom nezapáči. Stačí iba skúsiť.

Súkromný gangbang: Na čo sa pripraviť, a na čo nezabudnúť?

Budete si vedieť vážiť krásku
Ak budete na zlej dovolenke, tak na tej dobrej si to budete užívať dvakrát toľko. Pretože viete, aké to je mať aj niečo menej kvalitné a aké by to mohlo byť horšie. A presne tak to je aj so ženou, ktorá nespĺňa vaše estetické predstavy. Ak ju zažijete, budete si dvakrát viac vážiť, ak vám nohy roztiahne dievča, ktorej sa zaľúbite aj do tváre, nielen tam dole.

Stanete sa pánmi erekcie
Ak sa vám partnerka až tak nepáči, tak to bude poriadna skúška vašej erekcie. Pretože z peknej ženy to ide hore samo, no pri tej, ktorá nebude dokonalá, to bude chcieť trochu snahy navyše. A ak to zvládnete, môžete si gratulovať, tak skoro Viagru potrebovať určite nebudete.

Príbehy žien, ktoré „naložili" svojich partnerov

Budete ten, čo skóruje
Žena sama vie oceniť, či vyzerá ako bohyňa, alebo šedý podpriemer. No a obvykle ak sa jej chopíte, tak bude nedočkavá, neuspokojená, nadržaná. Skrátka bude to jazda. Užijete si všetky polohy, všetky príchute, užijete si sex na viacero spôsobov, pretože partnerka nielenže bude mať chuť, kvôli tomu, že to nemáva tak často, ale zároveň vám bude chcieť kompenzovať v posteli to, že vás neočarila zjavom. Aj preto si muži často vyberajú škaredšie milenky ako majú manželky.

DISKUSIA
9.6. 2019 15:00
Diskusia