MENU
Menu

Sex a flirt Preberte sa! 11 signálov, že váš vzťah nie je v kríze, ale na konci

Kto bol v serióznom vzťahu, ten vie, ako ťažko sa ukončuje. Dať zbohom bývalej láske a niekoľkým rokom spoločného života nie je iba tak. Ale keď je čas, tak je čas.

Preberte sa! 11 signálov, že váš vzťah nie je v kríze, ale na konci
Netreba si nahovárať, že ide len o krízu a veci sa zlepšia. Pokiaľ sa nájdete vo viacerých bodoch zo zoznamu nižšie, už sa odhodlajte a urobte to. Toto už nie je vzťah, ale trápenie.

Lezú vám na nervy zamilované páry
Malým, ale dôležitým znakom, že u vás láska dohorela, je reakcia na zamilované okolie. Pokiaľ prevraciate oči a bozkávajúce sa páry vám lezú na nervy, doma to zrejme neklape už poriadne dlho.

Vôbec nejde len o sex: Čo ženy od mužov skutočne chcú?

Netešíte sa na seba
Koniec pracovnej doby a vy by ste pokojne ostali dlhšie? Pocit, že sa vám za partnerkou nechce, je jedným z dôkazov očakávaného konca.

Neveríte si
Dôvera je alfou a omegou vzťahu. Ak sa naruší, dá sa ešte obnoviť, no dokedy dávať ďalšiu a ďalšiu šancu? Pokiaľ u vás pretrváva vyslovená nedôvera, na čo sa ďalej vnútorne zožierať.

Máte pred sebou tajomstvá
Skrývať vo vzťahu pravdu o tom či onom žiadny osoh neurobí. Tajomstvá sú spojené s klamstvami, a tie - ako ukazujú skúsenosti - sa ďalej kopia a kopia. Z toho šťastný koniec nebude.

Žiarlivosť? Áno, niekedy vzťahu zásadne prospeje

Z hádok sú boje
Vo vzťahu sú hádky bežné, no pokiaľ je ich veľa a zakaždým sa zmenia na malú vojnu, niečo je zle. Naozaj chcete žiť v neustálom kriku?

Na chybe je vždy ten druhý
Nielen pri hádkach, ale aj pri maličkostiach sa ukazuje, ako na tom ste. Hádžete vždy vinu na partnerku a ona zase na vás? Máte poriadny problém a nie iba dočasnú krízu.

Nie ste si navzájom oporou
Ako ste na tom s pocitom opory u toho druhého? Narušené vzťahy, žiaľ, nepoznajú nič také ako pozitívna motivácia od partnera, čo je jedným zo znamení nešťastného spolunažívania.

Nie ste sexuálne aktívni
Sex je jednou veľkou partnerskou kapitolou. Povedané na rovinu - ak spolu nespíte a nemáte na to ani chuť, nie ste s tým správnym človekom.

Historické vzťahy, ktoré dokazujú, že aj polygamia funguje

Rozdeľujú vás základné hodnoty
Už pri bežnej konverzácii sa dá odhaliť, či ide o fungujúci vzťah alebo nie. Neprekonateľné rozdiely v pohľade na život ukončili už nejednu lásku.

Nechce sa vám spolu rozprávať
Netreba zrejme pripomínať, že komunikácia je kľúčom k šťastnému vzťahu. Ak ale hovorenie chýba, a dokonca sa vám doň nechce, je to jeden zo signálov, že to už klapať nebude.

Žiadny ďalší krok
Nechcete, nemyslíte a dokonca sa vyhýbate ďalšiemu spoločnému kroku vo vzťahu? Potom netreba váhať, či pokračovať alebo skončiť...

Autor: ling
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
9.10. 2019 22:00
Diskusia