MENU
Menu

Sex a flirt Praktiky párov, ktorým to v posteli iskrí aj po rokoch

Po dlhšom čase môže nastať vo vzťahu obdobie, kedy sa zo spálne vytratí vášeň a vzrušenie. Pokiaľ je to aj váš prípad, inšpirujte sa zásadami, ktorých sa držia páry, ktorým to funguje.

Praktiky párov, ktorým to v posteli iskrí aj po rokoch
Neprestávajú komunikovať
Komunikácia je základným pilierom vzťahu a jeho pevnosť sa preveruje aj keď príde téma sex. Jeden to chce, ale druhý nie – čo vtedy robiť? Páry, ktorým to klape, sa zhodujú, že určite nie je dobré partnera alebo partnerku odmietať rozhodným „NIE!“ Rázne odmietnutie je veľmi nepríjemné a môže partnera odrádzať od budúcej iniciatívy. Ak na to práve nemáte chuť, otvorene svojej polovičke povedzte že by ste na to radšej skočili trochu neskôr, alebo sa priznajte, že teraz by ste radšej prijali orál alebo ručnú prácu.

Zameriavajú sa na dobré veci
Vo vzťahu, a teda aj v posteli, to klape, ak sa neriešia chyby a problémy, ale sa tešia z toho, čo je dobré. Nikomu neprospieva, ak sa neustále vyťahujú drobné nedostatky. Práve naopak, treba partnera alebo partnerku pochváliť vždy, keď sa vám niečo páči, najmä pri sexe.

Najšialenejšie veci, čo chceli chlapi od žien v posteli

Sú sebavedomí
To súvisí aj s predchádzajúcim bodom. Ak bude muž žene vyčítať faldíky na bruchu, pár kíl navyše, alebo celulitídu, nemôže očakávať, že sa bude nahá pred ním cítiť komfortne. V šťastných vzťahoch sú obaja spokojní sami so sebou a sú absolútne presvedčení o tom, že sú pre svoju polovičku príťažliví a sexuálne zaujímaví. Potom sú radovánky omnoho uvoľnenejšie.

Netlačia na pílu
Sex nemusí byť zakaždým „sexi“ ako vo filmoch. Žiadne veľkolepé strhávanie šiat, posteľ plná ruží a trojhodinové radovánky. Sem tam sa to takým spôsobom dá okoreniť, ale väčšinou ide o jednoduchý a príjemný zážitok s milovanou osobou. Netreba sa pritom príliš snažiť, aby bolo všetko dokonalé. Sex nemusí byť vždy perfektný, ani ho netreba brať vážne, užívajte si momenty vášne a bavte sa pri tom.

DISKUSIA
10.2. 2017 6:00
Diskusia