MENU
Menu

Sex a flirt Praktické tipy, vďaka ktorým vydržíte sexovať hodiny

Ejakulácia je pre muža vytúženým pocitom, ale aj obávaným strašiakom. Záleží od momentu, kedy sa dostaví. Príliš skoro znamená príliš zle a pritom podľa štatistiky minimálne jeden z troch mužov do tridsiatky už zažil predčasný koniec. Skúste s tipmi od sexuológa Thomasa J. Walsha vydržať toľko, koľko budete chcieť.

Praktické tipy, vďaka ktorým vydržíte sexovať hodiny
Kedy je to vlastne skoro?
Ak budete hľadať riešenie na to, aby ste vydržali tak dlho, ako si partnerka predstavuje, najprv je nutné zistiť, či ste na vine vy, alebo to skôr partnerka má časové nároky, ktorým by žiadny muž nestačil. Na vzorke 500 párov realizovali výskum, pri ktorom bola priemerná dĺžka od vniknutia muža do vagíny po ejakuláciu 5,4 minúty a tento čas sa považuje za skutočne dostatočný. Dá sa predlžovať na desiatky minút, ale ak pri sexe vydržíte viac ako päťminútovku, nemôžete sa považovať za predčasne ejakulujúceho. V sexuologickej praxi má problém len muž, ktorý nevydrží dlhšie ako minútu, nech sa snaží ako len chce.

Celonočný sex nie je mýtus, stačí sa vedieť pripraviť

Kegelove cviky
Poznáme ich zo ženských príručiek, ale faktom ostáva, že ich majú aj muži. A je potrebné ich cvičiť, ak nechcete skončiť predčasne. Ako na ne? Jednoducho vťahujte svaly hrádze dnu. Akoby ste zadržiaval stolicu aj moč. Toto môžete robiť v rýchlych intervaloch aspoň desať ráz po sebe. Skúste si na to spomenúť párkrát do dňa. Trikrát za deň počas niekoľkých týždňov vám prihrá minúty navyše.

Ako sa pripraviť na sexuálny maratón

Onanujte
Thomas J. Walsh radí mladým mužom, aby niekoľko hodín pred sexom uvoľnili tlak. Toto však odporúča skutočne len v prvých mesiacoch vzťahu, nakoľko potom by takáto správanie pred stykom mohlo znamenať aj menej kvalitnú erekciu. Ako voľba pre mladých a nedočkavých to však rozhodne je návod, ako oddialiť rýchly nástup vyvrcholenia.

Skúste sex s premenou
Je to jednoduché. Začnete klasické milovanie, ale nepokračujete minúty len monotónnym pohybom dnu a von. Po chvíli môžete partnerke penisom masírovať klitoris. Dráždiť ju jazykom, uspokojovať masážou a takto obohacovať priamy styk. Súčasne ho tým prerušujete, ale neprerušujete vzostupujúce partnerkino vzrušenie, vďaka čomu ju uspokojíte skôr, ako to príde na vás.

Pôsobivé dôkazy ľudskej vytrvalosti: tieto rekordy vás prekvapia

Trénujte
Thomas J. Walsh radí každému mužovi, aby dokázal vytrvať v hrane. To je čas, kedy vzrušenie dosiahne maximum, ale ešte nevyvrcholíte. Skúste pomocou masturbácie trénovať navodenie tohto stavu a znovu jeho pokles. Vtedy zistíte, či vám pomôže stlačenie penisu, alebo hlboké dýchanie, ukončenie stimulácie či štipnutie do stehna odvrátiť orgazmus. To následne môžete používať aj keď pôjdete do akcie.

Využite techniku
S prezervatívom vydržíte dlhšie. Zároveň ak skutočne chcete vydržať viac, tak využite špeciálne prezervatívy, ktoré predlžujú erekciu a odďaľujú ejakuláciu vďaka špeciálnym gélom. Je to však krajné riešenie, pre každého chlapa je v živote omnoho cennejšie, ak vydrží dlho naprírodno.

DISKUSIA
25.9. 2019 22:00
Diskusia