Ženské ruky nám doslova vedia navodiť stavy extázy. Pozrite sa však na ne odborným okom veštca. Prezradia vám, či ide o ženu, u ktorej sa o tú ruku skutočne oplatí stáť.

Ruky aj ich moc
Veštenie z ruky je staré ako ľudstvo samo. Aj v prípade, že neveríte teórii, že máte vpísaný vo vráskach na koži svoj osud, oplatí sa na ženské ruky pozerať aj inak ako fascinovane. Ak zvládnete „veštecký“ rýchlokurz, tak vám to v živote môže ušetriť mnoho problémov v tom, s akou ženou sa nakoniec zapletiete. Ide totiž o psychológiu, ktorá sa prejavuje aj na fyziologickej úrovni. V skratke povedané, psychika a telo spolu úzko súvisia. Preto ako viete, čo si na ženskej ruke všimnúť, akoby ste je nazreli oknom do duše.

Prstenník je dlhší ako ukazovák
Ide o ženy rozhodné, typ MILF, ktoré majú v živote všetko, ale chýba im trochu zábavy. Sú to dominantné ženy, ktoré si vás pokojne budú vydržiavať, ale nebudete im odvrávať. Tieto ženy milujú adrenalín, pocit, že žijú naplno a majú radi luxusný život.

Prstenník kratší ako ukazovák
Ženy s touto prstovou výbavou môžu byť trochu narcistické. Preto ak nemáte chuť skončiť ako trofej na jej Instagrame, tak radšej zdúchnite. Na druhej strane sú to ženy cieľavedomé a vďaka svojmu zameraniu na telo, nevyzerajú zle. Výsledkom je, že máte peknú polovičku, ale čo sa týka lásky, budúcnosť je neistá.

Prstenník a ukazovák sú rovnako dlhé
Ide o milujúce lojálne ženy. Ak ste si už v živote užili všeličo a hľadáte partnerku na dlhodobý vzťah, lásku a pohodlný život, oplatí sa pozvať ju aj na druhé rande. Ženy s týmto typom rúk vás vždy pohladia, ak budete mať za sebou ťažký deň. Nechce sa vám chodiť do reštaurácii a radi si vychutnávate dobré domáce jedlo? Tieto ruky vám ho pripravia.