Základom je stimulovať klitoris

Technika koitálneho zblíženia sa vyvinula v Austrálii pod originálnym názvom coital alignment technique. V literatúre sa s ňou stretnete teda aj pod označením CAT. Je to však len viacero názvov pre praktiku, ktorej cieľom je načasovanie si spoločného vyvrcholenia. Samotné prežitie orgazmu v rovnaký čas u oboch partnerov je dokonalým zážitkom. A ak sa k nemu chcete dopracovať, tak bude nutné spraviť toho viac, ako si len správne synchronizovať hodinky.

Iba 20 percent žien

Tak malý počet žien dokáže pri milovaní dosiahnuť orgazmus klasickým sexom, teda stimuláciou vagíny. Omnoho viac žien potrebuje na dosiahnutie blaženosti zapojiť aj klitoris. Ak sa s ním naučíte pri sexe pracovať, tak výsledkom bude dokonalé potešenie a omnoho ľahšie dosiahnete spoločné vyvrcholenie.

Ideálna poloha pre CAT

Technika koitálneho zblíženia má aj špeciálnu intímnu pozíciu. Našťastie ju zvládne každá dvojica. Základom je totiž klasická poloha misionára. Avšak je tu jemná zmena. Partner sa nakloní tak, aby tlačil smerom nadol, partnerka nahor. To je vcelku ľahko dosiahnuť vankúšikom pod zadkom ženy. Panva muža je vyššie a partnerka sa okolo neho ovinie nohami, pričom členkami sa zachytí o mužove lýtka. Súlož v tejto polohe umožňuje prežiť dokonalý pocit zo spojenia a súčasne stimuluje klitoris. Vďaka tomu si obaja viete regulovať intenzitu rozkoše až do momentu, keď dokážete spoločne vyvrcholiť.

Skúmajte spoznávajte, užívajte si

Hoci ide o ideálnu polohu, experimentom sa medze nekladú. Čím viac zapojíte do hry klitoris ženy, o to bude výsledok naozaj lepší. Použiť môžete nielen penis a lono, ale aj ruky, prípadne erotické hračky. Pretože čím viac spoločných orgazmov spolu prežijete, o to bližší si budete v posteli aj v živote. Preto sa hovorí práve o koitálnom zblížení.