Malý penis a veľké sebavedomie

O veľkosti penisu koluje mnoho fám a mýtov. Dokonca takých, že muži s menšou výbavou môžu trpieť komplexami. Tie často vyúsťujú v znížené sebavedomie, stres aj poruchy erekcie. Preto zabudnite na to, čo máte, a uspokojte ju v polohách, ktoré jej dajú pocit, že máte v nohaviciach súrodenca anakondy.

Odzadu

Poloha, pri ktorej ak sa jemne prehne v páse, idete prakticky určite nadoraz. Pretože bežný priemer je okolo sedem centimetrov, takže na vyplnenie stačí aj podpriemerná veľkosť penisu. Užije si dokonalý sex. Ak ju pritom aj potiahnete za vlasy alebo capnete po zadku, povenujete sa jej prsiam, tak si nikdy nepovie, že jej apetítu nestačíte.

Nabodávač

Príjemná a zaujímavá poloha, ktorá je vhodná, ak máte penis menej hrubý. Partnerka si dá nohy spolu a vy si ju tak posadíte do lona. Smeruje nimi teda nie okolo vášho trupu, ale iba na jednu stranu. Vy ju potom hojdáte a ona vám pomáha odrážať sa nohami. Tým však že má nohy spolu, zúži sa jej vagína a prienik je naozaj intenzívny.


Čo ženy nevedia o sexuálnom živote muža a treba im to povedať?

Obrátená hore

V tomto prípade sa vám otočí chrbtom a sadne si klasicky ako pri bežnej pozícii, keď je hore. Avšak tým, že sa otáča k vám zadočkom, tak sa mení uhol penisu. Poloha ťahá váš penis v protismere erekcie. No a výsledkom je, že ťah penisu tlačí na zadnú stranu vagíny a tak sa zdá, že ju naozaj dokonale vypĺňate

Noha hore

Stačí jedna. Začnete ako v klasickom misionárovi, ale jednu nohu jej uchopíte a nasmerujete nahor. Zapierate sa o jej stehno a prienik sa stane veľmi hlboký a intenzívny. Vďaka tejto polohe jej budete jemne dráždiť klitoris a súčasne preniknete naozaj hlboko. Bude si pochvaľovať.

Nohy na plecia

Skvelá poloha, keď jej zdvihnete nohy na plecia, láskate stehná a pritom do nej vkĺznete. Mimochodom v tejto pozícii jej narážate na bod G a žena môže dosiahnuť vďaka tomu nielen klasický, ale aj mokrý orgazmus.