Ženy dokážu svojimi ústami omnoho viac ako iba trúsiť reči. Ak chcú, zvládnu pomocou pier a jazyka vyniesť muža až na vrchol rozkoše. A kto nemusí jazyčnice, tak rozhodne ani netuší, čo šikovná baba jazykom dokáže. Existujú polohy, bez ktorých by žiadny chlap nemal odísť z toho sveta.

Pozície orálu, ktoré by mal každý chlap v živote zažiť

Kráľ gauča

Začína pozvoľna. Nič náročné pre ňu ani pre vás. Každý si rád večer pozrie dobrý film. A vy si k nemu môžete dať aj dobrý orál, ak partnerku nezaujme program na obrazovke, nech sa skloní k vašim nohám a tam nájde akciu v podobe erekcie. Vy si sedíte ako na kráľovskom tróne a partnerka na kolenách obšťastňuje. Čo môže byť lepšie?

Problémy s erekciou? Máme pre vás 4 tipy, ako ju dať do poriadku

Luxusný ľah
Ležíte na posteli a partnerka leží pri vašom úde a len čo ho vezme do úst, vy si môžete dať ruky za hlavu a nohu na jej zadok. Je to luxusná pozícia, v rámci ktorej plne relaxujete a kontakt nôh s jej zadkom vás samých ešte viac nabudí. A aj ona bude mať pocit, že sa jej venujete. Masáž pozadia vie byť značne erotická.

Yin Yang na boku
Obaja ste na boku a objímete sa. Akurát to nebude objatie tvárou v tvár, ale tvárou k pohlaviu. Toto je veľmi príjemná poloha, pretože obaja máte k sebe blízko a pritom sa môžete na erotogénnych zónach navzájom dotýkať a súčasne sa masírovať jazykom.

FOTO: 25 sexy dôkazov, že podprsenky sú úplne zbytočné

Na kolená...
Pozícia, ktorá jednoducho poteší každého chlapa, či je mačo, submisívny, alebo dominant. Ak si žena pred muž kľakne, vyčarí nevinný úsmev, v ktorom zmizne jeho prirodzenie, tak sa muž nemôže inak, ako usmievať. Toto je pozícia, ktorá môže byť výborným štartom aj pre sado - maso hry, kde bude muž práve ten dominantný.

69
Je to taká klasika, ale dokonalá pre všetkých, ktorí majú pocit, že aj pri orálnom sexe by sa partnerke mali za rozkoš revanšovať. Navyše pre mnohých mužov je samotný orálny sex vykonávaný na polovičke veľmi vzrušujúci a ak k tomu zapojí aj ona svoje jazykové schopnosti, niet čo tejto slávnej polohe vyčítať.

Užite si sex v stane naplno: Naozaj sa to dá

Bábika
O niečo drsnejšie, ale garantujeme, že vás to bude baviť. Polovička si nahá ľahne na posteľ a z okraja zakloní hlavu tak, aby je padala z postele dole. Otvorí ústa a vy jej teraz môžete vojsť poriadne hlboko do hrdla. Pozor, nie je to pozícia pre začiatočníkov, ak nechcete večeru utierať po celej izbe, je lepšie vykonávať túto hru s trochu ostrieľanou partnerkou.