MENU
Menu
Sorry.

Sex a flirt Potrebujete si to u nej vyžehliť? 8 trikov, ktoré by mali zabrať

Ktorý vzťah klape bez hádok? Ani jeden jediný, ale to nie je dôvod, aby ste nad problémami len tak mávli rukou. Ak sa to u vás vyhrotilo a vy viete, že je to vaša chyba, treba sa k tomu postaviť chlapsky. Ako si to u nej vyžehliť?

Úprimné ospravedlnenie
Inak ako ospravedlnením ani nemôžete začať. Myslite však na to, že “prepáč” či “je mi to ľúto” sú pomerne zneužívané slová. Ak chcete, aby mali svoju silu, musíte ich myslieť naozaj úprimne.

Pochopenie chyby
Ženy sú rafinované a k ospravedlneniu potrebujú aj niečo navyše. Aby muž presne vedel, čo spravil zle. Majte to teda premyslené a presne pomenujte, čo ste pokašľali.

Prijatie zodpovednosti
Ospravedlnenie, pochopenie svojej chyby a nakoniec prijatie zodpovednosti. Toto kombo by malo zabrať, pretože  nezostáva nič nezodpovedané a je jasné, kto je na vine. Ešte neodpustila? Tak ideme ďalej...

Návrh zmeny
Problémom chybovania vo vzťahu je to, že ten druhý postupne stráca dôveru. Preto na základe hádky navrhnite zmenu, ktorá samozrejme, musí začínať u vás. Aby mala istotu, že sa nič podobné nebude opakovať.

Prosba o odpustenie
Ak chcete nejaké emočné gesto navyše, vyslovene ju požiadajte o odpustenie. Znie to možno až prehnane pateticky, ale na niektoré ženy to proste platí. A ako všetci vieme, účel svätí prostriedky.

Ponúknutie náhrady
Prejdite do “útoku” a po svojej chybe jej rovno ponúknite náhradu. To, čo ste pokazili, dodržte, aby partnerka o nič neprišla. Závisí od daného konfliktu, takže jedine vy by ste mali vedieť, čo by to malo byť.

Niečo navyše
Prichádza čas na ťažké kalibre, lebo ženy niekedy neodpúšťajú ľahko. Ak budete mať k ospravedlneniu pripravený nečakaný darček, okamžite máte bod k dobru. Nie že by všetky ženy boli chamtivé, ale snaha a romantika tohto kroku sa rátajú.

Veľké gesto
V tom najhoršom prípade neostáva iné ako naozaj veľké gesto. Ak je u nej stále oheň na streche, zrejme ste to naozaj prepískli a tomu treba prispôsobiť aj snahu o odpustenie. Ktovie, niekedy udobrí situáciu až hmatateľný sľub do budúcnosti či spoločná dovolenka... Na to už musíte prísť vy.