Potrebujete len chuť a vášeň
Drsnejší sex je oblasť, pred ktorou mnoho mužov ostane stáť s rešpektom. Pritom nie je najmenší dôvod. Nepotrebujete na to pivnicu plnú erotického náčinia a rovnako ani drahé investície. Všetko čo potrebujete, máte pri sebe už dnes. Stačia vám dve zdravé ruky. Na erotickom výprasku je najlepšie, že nepotrebujete žiadne rekvizity. Stačia vám dlane a pár capnutí na zadok.

Skúste ju poslúchnuť. Stačí začať tým, čo máte. Pár úderov, najprv jemných a cez rifle a potom pokojne aj drsnejších na holý zadok. To je úvod, ktorý musíte absolvovať jednoducho ako povinnú jazdu a predohru k drsnejšiemu zaobchádzaniu.

Sexy výprask nie je bitka
Aj keď to plieska po nahej pokožke, pri erotickom výprasku nie je cieľom spôsobiť bolesť, ale vzrušenie. Ako to dosiahnuť? Pomocou vyzývavého správania, oblečenia, vzájomnej nahoty aj slov. Je totiž rozdiel, či komunikujete s partnerom hravo a eroticky, alebo je výprask súčasťou výmeny názorov. Každý pochopí rozdiel a pri BDSM sa vyberie tou prvou cestou. Bitkou s vygradovaným vzrušením.

Pridávajte postupne
Ženy sa v požiadavkách na drsnejšie zaobchádzanie rôznia. Jedna má rada bozkávanie bradaviek a druhá jemné hryzenie. Aj pri výprasku budú požadovať rozdielnu intenzitu. Jednej skupine žien robí dobre len jemné zaštipkanie, druhá potrebuje zanechať na zadku červené machule. Všímajte si, aká intenzita vyhovuje partnerke, a nie vám. Robíte to predsa pre ňu, tak sa jej vzdychom a rozkoši prispôsobte.

Pridajte príbeh
Bolesť sa mení na rozkoš, ak je spojená s istým príbehom. To znamená, že je fajn ešte pred tým, ako jej stiahnete legíny, vytvoriť atmosféru, v ktorej si rozdáte úlohy. Ona môže byť žienka trestaná za neveru. Školáčka, ktorá si neplnila úlohy. Alebo sekretárkou, ktorá vám obliala kravatu polievkou. Vytvorte si svoje vlastné scenáre, v ktorých bude bitka súčasťou poníženia. To submisívnym ženám udrie na tú správnu erotickú strunku.

Berte výprask ako predohru
Pár rán po zadku nemusí znamenať, že celý sex sa bude niesť na vlne drsných slov a tvrdého zaobchádzania. Opak je pravdou. Môžete si aj nežné hry, vášnivé milovanie, láskyplné hladkanie osviežiť trochou pikantného štýlu v podobe pár plesnutí po zadku. Uvidíte, ako to váš intímny život obohatí. Rovnako ako praclíky v čokoláde so soľou či slaný karamel. Na prvý pohľad šialené, no nebudete sa vedieť nabažiť.