Milostný MacGyver
Hviezda seriálov osemdesiatych rokov. Tak trochu zálesák, skaut aj akčný hrdina. Skrátka chlapík, ktorý vyviazol zo šlamastiky vždy s tým, čo mal poruke. Bol v tom majster sveta a vy môžete byť presne takýmto hrdinským milencom. Nemáte pri sexe erotické pomôcky ani sexy oblečenie, nemáte prakticky nič na vylepšenie intímneho zážitku? Vankúš nájde každý a vy s ním viete dokonale zahviezdiť.

Vankúš pod zadok
Nie pod hlavu, ale pod zadok. To je miesto vankúša pri milovaní. Nechajte partnerku, aby nadvihla zadoček a šupnite jej tam vankúš. Vďaka tomu sa jej panva dostane vyššie a vy sa ukážete ako majster hlbokého prieniku. Nohy môže mať od seba, alebo ich oprieť oproti vašej hrudi. Vy ju držíte za ruky, hladíte jej prsia, venujete sa jej a obdivujete pohľadom, pričom vďaka zdvihnutému lonu prežívate dokonale hlboký prienik. Budete si pochvaľovať.

Vankúš pod podbruško
Len čo dokončíte polohu spredu, môžete partnerku položiť na brucho tak, aby mala vankúš pod lonovou kosťou. Vďaka tomu sa uhol vniknutia zmení v porovnaní s klasikou, keď do nej budete zozadu vchádzať len tak na plachte. Dráždite jej bod G a ona má možnosť pritláčať o vankúš klitoris. Čo z toho vznikne? Dokonalá kombinácia rozkoše.

Sex na vankúši
Vynikajúca poloha, ktorá pridá nový rozmer vašim pohybom. Zoberte veľký vankúš alebo pod seba pokojne naskladajte aj perinu. Vy si sadnete s nohami dopredu a partnerka si na vás nasadne chrbtom k vašej tvári. Každý pohyb bude iný, ako keď sedíte na tvrdom podklade. Po prvé začnete mať krajšie pocity preto, že vám vankúš bude takto nenápadne masírovať vonkajšiu prostatu. Ďalším benefitom je zmena a inovácia. Aj partnerka si bude pochvaľovať mäkšie dopadanie, pretože nebude narážať na vašu panvu, ale vždy vás trochu potlačí do mäkkého vankúša. Príjemné osvieženie bežnej rutiny.

Pod kolená
Záverom netreba zabudnúť, že každý muž by mal byť džentlmen. Hoci má chuť si niekedy partnerku vychutnať, ako kľačí pri nohách a poskytuje orálne uspokojenie. Ale nie je nič príjemné kľačať ako za trest a tváriť sa, že jej to robí dobre. Vankúš to zachráni. Dajte jej ho pod kolená, preukážete v sebe charakter džentlmena a užijete si viac a dlhšie.