MENU
Menu
Chceme, aby mu bolo dobre, s nami aj bez nás, jednoducho vždy

Sex a flirt Polohy, keď sa vám naozaj nechce: Užijete si to vy aj ona

Povedzme si na rovinu, že nie vždy sa nám chce podávať heroický výkon. Aj napriek únave či rovno lenivosti by sme si však dopriali trochu sexu, a tak sa naskytá otázka - ktorú polohu zvoliť? Našťastie to nie je také tragické, pretože medzi tými naj pozíciami sú aj oddychovky.

Lyžička je istota
Poloha ležmo na boku nie je ničím vyčerpávajúca. Doprajte si teda starú dobrú lyžičku, ktorá sa páči aj ženám. Imponuje im blízkosťou tiel a vám zase hlbokým prienikom. Ak to chcete trochu ozvláštniť, obaja skrčte nohy a máte tzv. “pokrivenú” lyžičku.

Psík trochu inak
Istotne poznáte aj polohu na psíka. Keď na ňu nemáte dostatok energie, upravte si ju na pohodlnejšiu verziu. Partnerku nechajte ľahnúť takmer na brucho a vy sa položte nad ňu. Takisto budete takmer ležať, no nad jej telom vás udržia lakte a kolená. Ide o oddychovku s dostatkom vášne.

Na stoličke
Sadnite si na stoličku a partnerku si posaďte do lona. Nohy, samozrejme, ovinie okolo vás a preberá kontrolu. Vy seďte, užívajte si jej pohyby i tiež výhľad. Pri tejto polohe vôbec nič nemusíte, a predsa je iná, ako keď ste na posteli a ležíte.

Posaďte sa
Poloha v sede ešte raz, no celkom inak. Partnerku položte bruchom na vankúš, aby mala vystrčený zadoček a môžete nasadať. Napasujte sa k nej tak, že lono máte až celkom pri nej, pričom tiež sedíte na vankúši a ruky si položte dozadu na zem, aby ste boli opretý a pomáhali vám so stabilitou pri pohyboch. Ak to znie zložito, stačí to skúsiť - je to pohodové sedenie na vankúši, pri ktorom len intenzívne kmitáte panvou.

Osviežte misionára
Ak niekto povie na misionára, že je to nuda, nevie, čo všetko ponúka. Vy si ho môžete dopriať v celkom novej podobe - stačí, ak si s partnerku prepletiete nohy. Nebude ich mať okolo vás, ale pomedzi tie vaše a samozrejme, treba pridať aj nejaký ten uhol v kolene. Takýto misionár sa nazýva pavúk a "chutí" naozaj parádne.