Dodajte sexu hravosť

Ženy milujú mužov, ktorí ich vedia uspokojiť aj rozosmiať, spraviť šťastnými. Preto sa omnoho viac potešia v posteli partnerovi, ktorý ich automaticky nepriľahne bruchom, ale vstúpi do nich v omnoho hravejšej pozícii. Sexuálne pozície nie sú o hľadaní dokonalého sexu, ale práve o hravosti. No a práve pozícia motýlika je jedna z najkrajších, akú si môžete užiť v spálni. Alebo aj hocikde inde.

Hlavný zmysel – potešenie

Poloha motýlika je sexy a prináša viacero druhov rozkoše. Zvládne ju pritom aj trochu skúsenejší začiatočník. Žena leží na chrbte a zdvihne nohy do výšky. Tak, aby ich položila na partnerove plecia, ktorý sa nad ňou, akoby chcel ísť do misionára. Ale práve nohy na pleciach vás zadržia. Vďaka tomu pripomína telo ženy motýlika s roztvorenými krídlami. Ukotvenie nôh na pleciach však dvíha panvu a prienik je tak veľmi hlboký a intenzívny.

Máte všetko k dispozícii

Pri polohe motýlika môžete partnerku bozkávať, láskať jej nohy, uspokojovať svoje fetišistické chute, ak si nechá napríklad podpätky a k tomu samodržiace pančuchy. Máte možnosť partnerke láskať bradavky, bozkávať ju na pery, dokonale sa vyžiť a s trochou šikovnosti dráždiť aj klitoris. V tejto polohe jednoducho nie je možné, aby ste partnerku nechali bez slasti.

Jedna poloha a dvojité využitie

Poloha motýlika je skvelá na milovanie v tradičnom smere. Avšak dokonale sa hodí aj v prípade, že chcete okúsiť niečo nové na poli análu. Ak vám to len odzadu nestačí, motýlik bude úžasnou obmenou. Prečo? Pretože sa stačí nakloniť trochu viac dopredu. Vtedy nadvihne panvu a vy máte pod sebou vstup do oboch jej komnát. V kombinácii s hlbokým vniknutím si môžete vybrať, ktorou stranou sa dopracujete k spoločnému potešeniu.

Pri polohe motýlika totiž platí viac ako pri akejkoľvek inej, že čo začína klasicky, klasicky vôbec nemusí skončiť.