MENU
Menu

Sex a flirt Piercing penisu má iba nevýhody, prečo nad ním nerozmýšľať?

Uši, bradavky, nos sú také piercingové stálice v štýle unisex. Je však jeden piercing, ktorý si skrátka môžu dať jedine muži. Ide o prederavenie penisu. Pýtate sa, prečo by to chlap robil? Netušíme. Najmä preto, že takýto piercing má v podstate len nevýhody.

Piercing penisu má iba nevýhody, prečo nad ním nerozmýšľať?

Abstinencia je daň za ozdobu

Čím dlhšie vydržíte nemasturbovať, tým je to pre čerstvé prepichnutie penisu lepšie. Sex? Tak to príde na rad po pár týždňoch až mesiacoch vzhľadom na to, ako dobre sa hojíte. Obvykle býva pauza osem týždňov. Chcete sa ho na tak dlho zrieknuť?

Desivé príbehy mužov, ktorí prišli o penisy

Erekcia môže bolieť
Ak ste mali niekedy náušnicu aspoň v uchu, tak viete, že jej potiahnutie nie je vždy príjemné. No a keď penis narastie, zväčší sa a poriadne stvrdne, môže sa to prejaviť aj ťahaním a bolesťou v okolí piercingu. Krása bolí. A to poznajú už nielen ženy, ale aj muži.

Ovplyvní obriezka život? Spoznajte fakty o chýbajúcom kúsku kože

Najbolestivejšie miesto
Penis si môžete označkovať pri semenníkoch, na koži, ale aj priamo cez žaluď. Práve posledné zmienená časť je najbolestivejšia. Ak máte náušnicu uchytenú priamo krížom cez močovú rúru a žaluď, je to bolestivé a pri drsnejšom sexe dosť nebezpečné. Hoci niektoré ženy tvrdia, že ich to môže vzrušovať. Iné to bolí. Rovnako ako aj mužov.

Riziko infekcie
Nielen po samotnom piercingu, ale na príklad aj pri sexe. Pretože prepichnutý penis znamená skrátka vyššie riziko poranenia a tým aj infekcie. Ako klasickej bakteriálnej, tak aj pohlavnej. Pretože hrozí aj vyššia miera prederavenia prezervatívu, ktorý s priercingom nepočíta.

Máte veľký penis? Na toto si dávajte pozor

Prídete o mohutnú ejakuláciu
Ak sa rozhodnete pre piercing žaluďa, je potrebné počítať s tým, že ejakulácia už nebude taká ako pred tým. Namiesto prudkého výstreku semeno zmení smer, piercing ho odkloní a vy budete menej striekať a viac bude semeno len kvapkať a odtekať.

Komplikácie môžu byť žalostné
Ak nevyjde piercing na uchu, či bradavke, tak sa potrápite pár dní so zápalom a relatívne dobre obídete. Iná vec je komplikácia po piercingu na ohanbí. Zápaly, bolesti a komplikácie po prepichnutí sa môžu prejaviť až do straty erekcie. Preto by si tento piercing mali dávať len ľudia, ktorí už majú nejaké tie dierky po tele a všetky sa obišli bez komplikácií.

DISKUSIA
18.8. 2019 20:00
Diskusia