Časť asexuálov po sexe túži

Čoraz viac ľudí, ktorí sa nevedia nielenže rozhodnúť často pre vlastné pohlavie, ale ani pre to, po ktorom by sexuálne túžili, sa stavia na stranu asexuálov. Teda ľudí, ktorí sex k životu nepotrebujú a doslova im je proti srsti. V tejto skupine ľudí sú však aj cupiosexuáli, ktorí sa radia k asexuálom, ale sex im nevadí, nakoľko prináša isté benefity ako dobrú náladu, uvoľnenie, tvorbu príjemných hormónov a nevedia si predstaviť, že by s niekým boli bez sexu, hoci iniciatívu od nich čakať netreba.

Príťažlivosť chýba, po sexe túžia

Keďže mnohých asexuálov nepriťahujú sexuálne muži ani ženy, tak po sexe samotnom nemajú prečo túžiť. Chýba to autentické vzrušenie z pohľadu na ženský zadok v obtiahnutých legínach. Na druhej strane aj bez tohto hnacieho motora si sex radi užijú pre jeho príjemné pocity, dráždenie a zážitky, hoci ho vzruší viac samotný priebeh ako iný človek, ktorého majú v posteli.

Nechcú ostať sami

Ak sa pýtate, prečo teda cupiosexuáli jednoducho nezodrú vlastné dlane, odpoveď je jednoduchá. Hoci sexuálna túžba a drajv absentujú, každý vie, že mať v posteli iné telo je omnoho vzrušujúcejšie ako naháňať sa pod perinou s vlastnými dlaňami. Cupiosexuáli teda túžia po sexuálnom vzťahu, hoci niečo také ako sexuálne iskrenie medzi pohlaviami im nič nehovorí. No dohodnúť sa na spoločných dotykoch aj orgazmoch je pre nich samozrejme žiadúce. Máte to tak aj vy? Vitajte v kategórii cupiosexuálov.