MENU
Menu

Sex a flirt Päť overených trikov,ktoré vytvoria tuhú erekciu

Mesiace chodenia, desiatky večerov kávičkovania, presviedčania, zrazu je tu okamih, na ktorý ste čakali. Chvíľa pre silnú, stabilnú a dlhú erekciu. Každý chlap totiž chce vytiahnuť žulovú pýchu a nie gumeného medvedíka. A my vám poradíme, ako na to.

Päť overených trikov,ktoré vytvoria tuhú erekciu
Dobre sa vyspite
Noc pred udalosťou potrebuje poriadne spať. Pretože na to, aby vaše prirodzenie išlo smerom nahor, potrebujete mať v krvi dostatok testosterónu a ten sa tvorí práve počas spánku. Preto ak nebudete mať kvalitný spánok, nebudete mať ani kvalitnú erekciu. Po prebdenej noci je lepšie sa vyhovoriť na povinnosti, ako zažiť erektívne fiasko.

Ako si nájsť partnerku len na sex a čo nepodceniť? Odpovieme vám

Zívajte
Znie to zvláštne, ale zívanie v našom tele štartuje vylučovanie oxidu dusnatého. Táto látka nám nielen ústa rozšíri doširoka, ale rovnako vie byť boostom na erektívne správanie penisu. Čím viac oxidu v krvi, tým vám bude pýcha viac stáť. Zívanie môžete vyvolávať aj mechanicky, ale nemôže súvisieť s únavou, pretože v takom prípade skôr oxid dusnatý zaútočí na mozgové receptory, aby sa pomaly pripravili na spánok a váš penis už nebude schopný odporovať.

Sex s láskou a bez lásky: Aké sú najväčšie rozdiely?

Zabehajte si
Na toto sa treba pripravovať pár týždňov. Pretože ak začnete večer pred sexom, je možné, že pri sexe budete mať pocit, že vám odpadnú bolesťou nohy. Ale kardio by ste mali zaradiť do vášho života aspoň trikrát týždenne. Ak ste doteraz len dvíhali činky, poď ho behať. Prečo je to pre penis tak dôležité? Pretože kardio spraví s cievami to, čo zvon so zapchaným odtokom. Prepláchne ho. Keďže erekcia je závislá od kondície ciev a srdcovocievneho systému, každým behom sa posúvate bližšie k pevnejšej erekcii. Zameranie na kardio už dokonca pomohlo mužom vyštverať sa aj z erektívnej disfunkcie.

Striptérky prezradili, čo si skutočne myslia o zákazníkoch. Budete prekvapení

Dajte si kávu alebo čaj
Pred sexom vám pomôže omnoho viac šálka dobrej kávy alebo čaju než víno. Štúdia University of Texas v Houstone potvrdila, že konzumácia kofeínu v miere zodpovedajúcej dvom až trom šálkam kávy predlžovala mužom erekciu a robila ju pevnejšou. Alkohol naopak oslabil výkon. Takže k romantickej večeri dobrý čajík alebo káva a budete súložiť ako divý.

Prekvapivé veci, ktoré vás spravia atraktívnejším

Krúžok na penis
Jeden je vhodné mať vždy v zálohe. Ak nepomôžu vyššie spomenuté triky, je gumený krúžok na penis požehnaním, ktorý spomalí prietok krvi z penisu a tak sa bude erekcia omnoho pomalšie meniť na jemnejšiu. Váš penis vďaka jemnému priškrteniu krvi dosiahne úctyhodnú pevnosť, ale pozor. Nepoužívať dlhšie ako dvadsať minút.

DISKUSIA
16.11. 2019 20:00
Diskusia