Tréning robí majstra
Sex je potešenie, ale iba ak si idete vlastným tempom. Ak idete dosahovať časové rekordy pôjde o náročný fyzický aj psychický výkon. Omnoho viac mladých mužov do tridsiatky trpí predčasnou ejakuláciou ako schopnosťou sexovať neobmedzene dlhý čas. Našiel však niekoľko trikov, ako si čas sexu predĺžiť na viac ako hodinu. Za ten čas sa prakticky v očiach každej ženy stanete mužom s dokonalou výdržou.

Meňte polohy
Permanentné dráždenie rovnakých miest na penise je najrýchlejšia cesta, ako vyvrcholiť. Treba meniť polohy. Zmeny dráždenia, intenzity aj tlaku prerušia beh do cieľa a prevedú vás k nemu okľukami. Každá odbočka, ktorá vás „zdrží“, je dobrá odbočka. Nehovoriac o tom, že viac poteší aj vašu polovičku. Pretože žiadna nemá rada, ak od začiatku po koniec leží na chrbte a vy si idete svoje.

Zamasturbujte si
Netešte sa na večerný sex už od rána. Pretože v takom prípade bude vaše telo tak vybičované, že môže ejakulovať v momente, ako si dá partnerka dole nohavičky. No a čakať na ďalšie kolo je už trochu trápne. Nie je nič zlé na tom, ak pred sexom budete masturbovať. V rozumnej miere a s časovým odstupom tak dve hodiny. To dostatočne uvoľní tlak aj nahromadenú sexuálnu energiu, ale zároveň budete dostatočne disponovaný, aby erekcia prišla v pravej chvíli. No samozrejme vydržíte dlhšie aj v sexe, pretože budete omnoho uvoľnenejší.

Nespoliehajte sa len na penis
Spravte partnerku prvú. Jazykom, prstami, dotykmi. Potom si môžete dať milovanie s jej orgazmom, pokračovať rôznymi masážnymi technikami až nakoniec zakončiť všetko klasikou. Zapamätajte si, že ženy za sex nepovažujú len priamu penetráciu, ale všetko, čo im robí dobre od momentu, keď stratia nohavičky a obliznú si pery.

Použite prezervatív
Je to nielen spoľahlivá forma antikoncepcie a bezpečného sexu, ale dokáže vám poskytnúť podporu vo výdrži. Vďaka prezervatívu bude kontakt so ženskou vagínou o niečo menej intenzívny, čo znamená pomalší nástup vyvrcholenia. Na trhu sú dokonca aj prezervatívy s gélom, ktorý pomáha výdrži a prináša väčšie znecitlivenie. Ide o rýchle riešenie, ktorým môžete ísť na istotu aj bez prípravy.

Cvičte vytrvalosť
Tento krok vám nepomôže okamžite, ale je investíciou do dlhodobej povesti zdatného milenca. Stačí, ak si doprajete 30 minút kardia trikrát do týždňa. Vďaka tomu budete mať nielen dostatočne fungujúcu erekciu, ale aj kondíciu. Pretože pri hodine sexu nestačí mať pevný len penis, ale aj ustáť hodinu fyzického výkonu. Pamätajte na to, keď sa vám nebude chcieť ísť do fitka.