MENU
Menu
Matica.

Sex a flirt Pás cudnosti takmer pripravil muža o prirodzenie, nasadila mu ho pomstychtivá manželka

Pás cudnosti zvykneme vnímať ako čisto ženskú záležitosť, ktorá je už vecou dávnej minulosti. Obe tvrdenia sú však mylné. Presvedčí vás o tom prípad Ukrajinca, ktorého pás cudnosti takmer pripravil o prirodzenie.

Prípad nemenovaného zo Záporožia na juhu Ukrajiny prinieslo viacero médií od našich východných susedov. Má čosi po štyridsiatke a k lekárovi prišiel s tým, že v jedno januárové ráno sa zobudil s maticou nastoknutou na penise. Údajne mu ju tam nasadila manželka, ktorá tak chcela dosiahnuť, aby muž prestal chodiť za milenkou. Problémom však bolo, že matica škrtila prirodzenie a spôsobovala bolesť. Muž si ju skúšal odstrániť sám, ale neúspešne. Preto zašiel k lekárovi, ktorého poriadne šokoval.

Doktor mu nanešťastie nevedel pomôcť a pacientov stav sa zhoršoval. Do hry museli vstúpiť špecialisti, ktorí miniatúrnou karbobrúskou rozrezali maticu napoly. Samozrejme, že bolo treba celý proces chladiť vodou, aby nedošlo k prehriatiu matice. S iskrami sa toho ale veľa spraviť nedalo a pacient musel jednoducho zaťať zuby a vydržať.

a
Zdroj: Youtube

Záchranári sa pre médiá vyjadrili, že z odstraňovaním kruhových predmetov z ľudských tiel majú dosť skúseností. Najčastejšie však ide o prstene, ktoré treba rozrezať a odstrániť z prstov. S maticou na penise sa stretli po prvý raz, ale s úsmevom podotkli, že ich potešilo, keď mohli zachrániť mužovu pýchu.

Pacient musel stráviť niekoľko dní v nemocnici, ale napokon sa zotavil a prirodzenie by mu malo fungovať ako kedysi. Otázkou je, či ho incident vyliečil z nevery, alebo môžeme v budúcnosti očakávať z Ukrajiny ďalšiu bizarnú správu.