Po mesiacoch obmedzení hromadných podujatí sa konečne otvorili aj brány erotických a swingers klubov. Tých oficiálnych aj domácich. Ako si teda užiť najvzrušujúcejšie skupinové podujatia a nepôsobiť ako slon v porceláne?

Naberte odvahu

Prvou vecou, ktorá vás oprávňuje k vstupu na erotickú párty, je dostatok guráže. Nemusíte sa báť, že sa tu púšťajú muži podľa veľkosti prirodzenia. Je veľmi pravdepodobné, že tu stretnete mužov obdarených viac aj menej. S vyformovanejším telom, ale aj takých, od ktorých budete vyzerať zásadne lepšie. Preto vám stačí odvaha, telesné predpoklady nehrajú významnú úlohu.

Buďte v pohode

Zachary Zane je človek, ktorý už v sexe skúsil toho viac ako dosť a sex párty pozná lepšie ako koncerty vo filharmónii. Preto sa rozhodol zosumarizovať jeho rady pre začiatočníkov. Tou hlavnou je byť v pohode. Návštevu sex klubu vnímajte ako keď idete na kúpalisko, na pláž alebo na bežnú párty, kde sa nepredpokladá, že skončíte nahí. Jednoducho buďte sami sebou a nečakajte, že sa na vás hneď pri vchode zavesí celá partia nahých žien. Idete na párty nie do erotického klubu.

Najprv sa zabávajte

Milovníci sex párty vedia, že to nie je len o sexe, ale o zábave a stretnutí s priateľmi. Preto nikoho nebude zaujímať, ako veľký máte penis, ak sa budete správať primerane. Na druhej strane treba počítať s tým, že na sex párty prídu ženy, ktoré túžia po zmene. Po mužovi sladkom, jemnom, ale aj čistom alfa samcovi či rodenom „bulovi“. Nikto nie je z hry von. prezentujte sa teda prirodzene a príležitosť si vás nájde.

Nie je naozaj nie

Na sex párty je prirodzene uvoľnenejšia atmosféra a nepredpokladá sa, že sa tu stretnú ľudia, ktorým vadí fyzický kontakt. Ak pri rozhovore siahnete na nohu ženy alebo jej zadok, nikto vás neoznačí za zvrhlíka a nebude obviňovať zo zneužívania. Na druhej strane platí, že ani na sex párty nebude s vami chcieť sex každá žena. Nie, aj tu fungujú sympatie a príťažlivosť. Preto rešpektujte odmietnutie a nerobte z toho vedu. Odmietnutie patrí k hre a ak vás uráža, tak na sex párty nepatríte. Ak ho viete s úsmevom akceptovať a skúsiť šťastie inde, prežijete dokonalú párty.

Ochrana je dôležitá

Nielen v čase protipandemických opatrení, ale aj v rámci sexuálneho zdravia. Je nemiestne, neakceptovateľné a neslušné, ak by muž automaticky nepoužil ochranu. Nad niečím takým sa v swingers klube nikto ani nezamýšľa a berie sa to ako samozrejmosť. Preto si určite nekazte zážitky tým, že budete trúsiť reči, či je kondóm potrebný.