Rozhovor pomôže

Sex je telesná aktivita, pri ktorej sa toho veľa nehovorí, ale pravda je taká, že hovoriť treba pred ním. Možno ani netušíte, čo sa vašej partnerke páči, a idete si vždy svoje. Potom sa nečudujte, že nie je veľmi spokojná s akciou a sama sex nevyhľadáva. Ani nehovorte o tom, že by ste chceli do postele. Začnite tým, že sa jej spýtate, aké túži prežiť milovanie. Pokojne začnite rozhovor iba tak na prechádzke. Ak sa rozhovorí, nabudúce jej slová môžete zúročiť v posteli.

Choďte na to nežne

Ženy síce majú rady mužov, ktorí sa ich zmocnia, ale omnoho radšej si užijú láskanie, nežné dotyky, jednoducho dlhé zvádzanie. Skvelé je, ak k nej budete pristupovať s nehou a uvidíte, že mnoho dotykov, objatí a prejavov lásky skončí spontánne v posteli.

Gestá každého dňa

Mnoho mužov zanedbáva láskyplné pozornosti všedného dňa. Ženy tak získajú predstavu, že muži im dávajú lásku, bozky, nežnosti aj objatia iba vtedy, ak s nimi chcú mať sex. Ak tento pocit žena nadobudne, bude s vami zle nedobre. A teda hlavne s vaším sexuálnym životom. Preto im venujte častejšiu a väčšiu porciu bozkov. Dajte jej viac objatí, nežností, lásky a uvidíte, že sa to zlepší.

Majte spoločné záľuby

Čím menej budete mať spoločných aktivít, tým menej budete mať sexu. To je štatistika, ktorá platí už roky. A nie je to náhoda. Preto ak chcete zlepšiť svoj sexuálny život, tak by ste si mohli nájsť viac spoločných činností. Pretože práve z nich sa potom ľahšie chodí aj do postele. Aj spoločné nadšenie je istá forma predohry. Aj keď len emocionálnej.


Sex s vankúšom: Takto pohne vašim intímnym životom

Objavte nové podnety

Nie spôsobom, že vy niečo objavíte a chcete na nej hneď skúšať. Naopak. Spravte to tak, že spoločne začnete skúmať možnosti, kam posunúť hranice sexuality. No a výsledok bude ten, že aj partnerku to začne ťahať k tomu, aby skúsila niečo nové. Nové veci, ktoré robia dobre sú presne to, čo každá žena tiež rada skúsi.