MENU
Menu
Onanovanie masturbacia muz dreamstime

Sex a flirt Parádne tipy na vylepšenie masturbácie: Zídu sa nielen v karanténe

Čo robiť doma v karanténe? Existuje jednoslovná odpoveď. Lenže ani to nebaví stále dokola.

Istou vzpruhou v rutine môže byť správa, že najznámejšia stránka s filmami pre dospelých dala na mesiac prémiové kontá zadarmo pre všetkých. No a pri tom sa rozhodne zíde aj pár tipov, ako si svoju obľúbenú činnosť vylepšiť.

Penis nie je stroj
Možno máte vo zvyku chodiť dlaňou po nástroji, ako keď funguje dobre naolejovaný motor. Spomaľte. Učte sa od žien, ktoré si aj samy doprajú čas. Masturbuje pomaly aj rýchlo. Striedajte rýchlosti, ako keď preraďujete autom pri ceste do kopca. Koniec koncov aj teraz mierite na vrchol. Takáto cesta bude omnoho príjemnejšia a dobrodružnejšia ako keď pôjdete od začiatku do konca na jednom rýchlostnom stupni.

Skúste otvoriť tajomnú komnatu
Hovoríme o análnom otvore. Samozrejme diskrétne, ale nie je dôvod na to, aby ste si osamote nedopriali aj tento druh rozkoše. Navyše aj mnohé ženy sa zdráhajú partnerovi masírovať prostatu cez análny otvor. Preto je dôležité vedieť sa dopracovať k tejto rozkoši svojpomocne. Je to cesta jednoduchá. Jednu ruku necháte v prednej časti a druhou skúsite masáž prostaty. Aspoň zistíte, či nie je zväčšená. Bezpečný vstup je s trochou krému na prste.

Vymeňte ruky
Zatvorte oči a skúste to pravačkou a potom ľavačkou. Spoznáte ten rozdiel, to vám garantujeme. Každá dlaň má iný stisk, inak je tvarovaná a bude to aj iný pohyb. Vytvorte si taký zvyk, že si sem - tam prehodíte ruky. Pomôže to nemať po dňoch karantény silný len jeden biceps a prináša to aj more ďalších zážitkov.

Použite lubrikačný gél
Nie je to síce zvykom, ale je dobré si to vyskúšať. Drogérie sú navyše otvorené aj v čase karantény, takže šup si spolu so žiletkami kúpiť aj niečo pre zábavu. Potom stačí trocha medzi prsty a môžete prejsť aj na priamu masáž žaluďa. Je to perfektná zmena oproti bežnému postupu. Kto by to povedal, že drogéria sa v čase krízy bude javiť aj ako zdroj novej zábavky.

Poláskajte uzdičku
Miesto, ktoré je veľmi zabudnuté. Jemná masáž uzdičky spolu s pravidelnými pohybmi vás posunie do úplne nového levelu zábavy. Spomeňte si na tieto riadky, keď sa budete najbližšie ráno prebúdzať. Stačí, že si užijete viac. Nemusíte nám ďakovať.