MENU
Menu
zdroj: Shutterstock
a

Sex a flirt Pánska masáž pre začiatočníkov: Rady, s ktorými neurobíte chybu

Ovládnutie techniky masáže prostaty by malo patriť k všeobecnému prehľadu každého muža. Pomocou jednoduchých masážnych ťahov si totiž okoreníte život, milostný akt a ešte aj zachránite zdravie. Pritom je to jednoduché a príjemné.

Mužský bod G
Prostata je tajomný orgán, ktorý nevidieť, ale platí o ňom, že najlepšie veci človek musí trochu objavovať, aby mu priniesli efekt. To platí o prostate, ľudovo nazývanej aj predstojnica. Táto žliazka produkuje predejakulačnú tekutinu a je pre muža G bodom. Ak ju zapojíte do činnosti v rámci milostných hier, užijete si krajšie chvíle rozkoše, aké ste si vedeli len predstaviť.

Poriadna hygiena
Prostata je prístupná dvoma cestami. To vonkajšou a vnútornou. V oboch prípadoch sa však budete motať rukami okolo konečníka a preto je základom dopriať si kvalitnú očistu. Nebojte sa ani klystíru. No základom je aspoň poriadne vyumývanie konečníka.

Začnite zvonka
Na prostatu môžete vyvinúť tlak z vonkajšej strany. Nebude to tak intenzívne, ale na oboznámenie sa s tým, čo prostata dokáže, to stačí. Skúste jemné masírovanie od mieškov ku konečníku a ak zacítite príjemné pocity, ste na mieste. Je to veľmi vhodné napríklad na ľahkú predohru, ak nechcete, aby sa vám partnerka hrala s konečníkom. Takáto masáž je skvelá aj na nabudenie erekcie keď sa jej veľmi nechce. Ide však stále o vonkajšiu stranu a teda aj pocity sú podobné, ako keď sa tešíte z pekného auta len cez výklad na autosalóne.

Dajte si lubrikant a objavujte
Najľahšie prostatu nahmatáte tak, že si ľahnete na chrbát a skúsite prstom prienik do konečníka. Nahmatáte ju na strane k bruchu a to, že ste ju trafili, okamžite spoznáte. Chvíľku to možno bude trvať, ale pokusy stoja za tie pocity. Veľmi vhodné je použiť aj latexové rukavice. S nimi si vaša polovička nezašpiní nechty a hlavne latex je pre mnoho ľudí tiež fantastický fetiš.

Orgazmus sám od seba
Masážou prostaty vás vie partnerka (alebo aj vy sami) doviesť k rýchlemu orgazmu bez zapojenia penisu alebo semenníkov. Je na vás, akú formu si vyberiete. Niekomu vyhovuje masírovanie, inému tlak, trenie, je to o poznávaní vlastného tela. Ale garantujeme, že to bude len príjemné.