Stojí o vás aj ona?

Jednou zo zásadných otázok je, či je tá o ktorej snívate vo vzťahTreba totiž rozoznávať vzťahy, ktoré sú plnohodnotné a také, v ktorých už vlastne ani jeden nie je spokojný, no obaja ich udržiavajú zo zotrvačnosti. Alebo zo strachu, aby neboli po skončení sami. Ak ide o druhý prípad, nemusíte sa báť usilovať ani o zadanú. V takom prípade totiž nebudete mužom, ktorý je ničiteľom, ale vlastne budete jej hrdinom a záchrancom.

Všímajte si, ako reaguje

Nie je nič zlé na tom, aby ste vyslali zadanej žene signál záujmu. S ním potom naloží podľa uváženia. Ak odpovie pozitívne a s úsmevom, nemusíte sa báť pokračovať v boji o priazeň. Ženy, ktoré sú spokojné a šťastné, ignorujú mužov, ktorí by sa snažili narušiť ich vzťah a lásku. Loptičku záujmu vrátia len tie, ktoré by aj tak skôr či neskôr zo súčasného vzťahu vycúvali. Tak prečo im nedať šancu na niečo lepšie?

Nesnažte sa prebrať, ale zaujať

Prebrať niekomu partnerku nie je práve najpriateľskejšie gesto. Preto je dobré neísť na to cestou lanárenia ženy práve na to , aby opustila partnera. Jednoducho ukážte aký ste, čo máte a čo s vami bude mať ona. A nemyslíme na materiálne veci. Je potom na nej, aby sa rozhodla, ako ďalej so životom a láskou naloží.

Niekedy je rozumnejšie ustúpiť

Sú situácie, keď si aj partnerka vyhodnotí, že hoci možno prežíva zlé obdobie, je to lepšie, ako absolvovať cestu rozvodového konania. Preto je dobré pri balení zadanej poznať hranice, kedy sa oplatí zabojovať a kedy jednoducho dať inú šancu sám sebe a pozrieť sa po inej partnerke. Ide hlavne o situácie, ak sú vo vzťahu deti, ak partnerstvo prechádza len krízou, ak žena túži len po iskre a vzrušení. Jednoducho, ak je partnerka zadaná, nie vždy stojí za to odstrihnúť ju od súčasného života a vziať ju pod svoje krídla.   

Buďte chlap

Ak už príde k rozuzleniu zápletky, tak je potrebné počítať s tým, že sa budete musieť zachovať ako zodpovedný chlap. A to znamená pripraviť sa na stret s ohrdnutým partnerom. Nie vždy musí byť stret zoči-voči, alebo nebodaj na päste. No môžete si byť istý, že si vytvárate nepriateľa. Ak ste na to pripravený, berte svoju lásku a dajte je pocit, že ste lepší chlap ako ten jej prvý. Ak sa na to necítite, radšej nechajte cudzie hniezdo na pokoji.