MENU
Menu

Sex a flirt Otvorený vzťah? Dokonale vám zmení predstavy o sexe

Ak ste dnes považovali za skvelé mať frajerku, tak verte, že to bolo len predmestie rozkoše, ktoré ponúka otvorený vzťah. Pretože v ňom už nemáte len jednu frajerku. Ale napríklad na každý deň v týždni jednu. A pokojne inú.

Otvorený vzťah? Dokonale vám zmení predstavy o sexe
Prečo budovať otvorený vzťah?
Ak máte tú možnosť a partnerka nebude proti budovaniu vášho spolužitia ako otvoreného, rozhodne sa nedajte dvakrát núkať. Pretože to v praxi znamená, že nebudete musieť tajiť, že sa vám páči iná žena, tváriť sa, že ju nevidíte, ale pokojne si skočíte na kávu aj do postele. Jediným háčikom je, že to budete musieť tolerovať aj partnerke. Ak ste s tým uzrozumený, zažijete raj na zemi.

Dozreli ste na vzťah, alebo si musíte ešte užívať? Zistite to

Žena, ktorá sa nikdy neopozerá
Ak ste si našli novú babu a ste vzrušený už len pri jej fotke v dlhých šatách, tak verte, že za pár mesiacov či rokov to už bude úplne iné. Budete ju poznať celú, oblečenú, nahú v sexi bielizni a tak vám to pomaly prestane stačiť k plnohodnotnej erekcii. To sa vám v otvorenom vzťahu nikdy nestane, pretože vaše libido bude neustále stimulované novým objektom vášne.

Prečo je sex základom vzťahu? Poznáme štyri dôvody

Je to život na vlne potešenia
Otvorený vzťah nie je promiskuita. Rozhodne to nie je o tom, že stratíte vďaka túžbe po sexe partnerku, ktorá vás ľúbi. Naopak. Otvorený vzťah znamená, že dostanete partnerské zázemie a prípadne aj matku svojich detí. Ale popri tom si môžete sexuálne potešenie užívať aj inde. Samozrejme s ochranou, s bezpečím a tak, aby ste neohrozili to, čo máte doma.

Ako randiť so staršou ženou: Čo na ňu (ne)zaberie?

Sex z inej dimenzie
Nevera v otvorenom vzťahu neexistuje. Obaja partneri sa môžu stretať s kým chcú, ale platí pravidlo, že ostanú svoji. Tak neprídete o lásku, po ktorej túžite, neprídete ani o niekoho, komu na vás záleží, ale môžete dať konečne za dosť svojim chúťkam, ktoré znamenajú, že si môžete užívať sexu koľko chcete, ako často chcete, nebudete poznať čo to znamená, keď ženu bolí hlava, pretože inú bolieť nebude. Navyše nemusíte všetky praktiky, ktoré vás lákajú, zažívať len s jednou partnerkou. Práve naopak, môžete si vybrať podľa záujmu takú, ktorú to najviac baví. Takže si vďaka tomu môžete rôzne fetiše, praktiky a sexuálne polohy užiť s maximálnou slasťou a naplno.

DISKUSIA
5.5. 2019 20:00
Diskusia