MENU
Menu

Sex a flirt Otecko s najlepším „kanónom“ splodil už 22 detí, chystá sa prestať?

Ak si budú chcieť Radfordovci zahrať futbal, pokojne môžu proti sebe postaviť dve plnohodnotné mužstvá a víťazstvo aj tak vždy ostane v rodine. Ide o najpočetnejšiu rodinu v Británii a zrejme aj na celom starom kontinente. Pretože dieťa s poradovým číslom 22 je už na ceste.

Otecko s najlepším „kanónom“ splodil už 22 detí, chystá sa prestať?
Plodný ocko začínal skoro
Pri počte detí 22 si človek povie, že musí ísť o rodinu už na prahu dôchodku, ale nie. Mama Sue Radfordová má len 44 rokov, čo je vek, v ktorom niektoré ženy privedú na svet svoje druhé dieťa. Pár žije harmonickým životom celý ten čas a poznajú sa skutočne dlho. Ak vám ide trochu matematika, tak je jasné, že sa nemohli stretnúť ako dospelí ľudia. Ani nestretli. Noel mal síce osemnásť, ale Sue mala len štrnásť, keď začali pracovať na svojej veľkej rodine a čakali prvé dieťa. Pre niekoho skoro, ale ako hovoria, ak chceli mať dom plný detí, nedalo sa čakať do tridsiatky.

FAKTY X: Zvrátená rodina kanibalov: Beanovci inšpirovali aj tvorcov hororov

Dokonalý pár
Rodina stále žije pod jednou strechou s väčšinou svojich detí vo viktoriánskom dome v Morecambe v Lancashire, ktorý si kúpili takmer pred 15 rokmi. Radfordovci sa prvý raz stali známymi v roku 2012, keď o nich televízia nakrútila dokument, ale to mali detí ešte len 15. A už aj tak zaujali. V súčasnosti opäť vzbudili rozruch vyhláseniami, že ocko sa opäť pochlapil a vyberajú meno pre ďalšieho člena rodiny. Či to bude chlapec, alebo dievča, ešte zatiaľ nevedia ani doktori.

FOTO: Rodina už 5 rokov býva v skleníku. Nič krajšie si nevie predstaviť

Deti aj vnúčatá
Noel a Sue okrem toho, že majú deti, už majú aj štyri vnúčatá. Vek ich detí je odstupňovaný a najstarší Chris má tridsiatku na krku. Ten je rodičom takmer seberovným partnerom a aktuálne najmladšia Bonnie má deväť mesiacov. Prívlastok „benjamínka" jej však dlho neostane. Dieťa s číslom dvadsaťdva rodičia očakávajú v apríli budúceho roka.

Hitlerova rodina: Príbuzní diktátora stále žijú, rozhodli sa nemať deti

Nevedia sa dočkať a ocko už prisľúbil, že to je posledné dieťa. Skrátka bude mať plnohodnotné futbalové tímy a to stačí. Rodina pritom podniká v pekárskom remesle a nepoberá na deti žiadne sociálne dávky. Noel je chlap, ktorý deti nielen spraví, ale sa o ne vie aj postarať.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
2.11. 2019 20:00
Diskusia