Viac času na nehu

Sex je do istej miery veda tela a preto nie je občas zlé, prizvať si na pomoc aj vedecké štúdie. Podľa výskumu z roku 2019 uverejnenom v časopise Journal of Sexual Medicine trvá sex približne sedem minút, ale žena potrebuje na vyvrcholenie viac ako trinásť. Teda chýba jej prakticky šesť minút k orgazmu. Mužom stačí na dosiahnutie orgazmu kratšia miera stimulácie, ale nie je problém, ak sa so záujmom začnete venovať milenke skôr. Pretože rozdiel medzi ukojenou a neukojenou ženou je len šesť minút. Myslite na to.

Vonkajšia stimulácia klitorisu

Pri každej milostnej aktivite sa núka možnosť dlhšej predohry, orálneho sexu, hladkania a dráždenia klitorisu z vonkajšej strany. Tento ženský orgán je totiž zaručenou cestou ako ju uspokojiť. Výsledok na seba nenechá dlho čakať. Partnerka bude uspokojená. Veľmi dobrou metódou ale je aj dráždenie klitorisu počas milovania. Napríklad pri polohe odzadu. Nielenže tým skrátite čas do partnerkinho vyvrcholenia, ale užije si aj krajší orgazmus.

Pokračujte zadkom

Ženský zadok neslúži len na potešenie zraku a hladkanie, ale je plnohodnotnou erotogénnou zónou, ktorá pomáha ženám dosiahnuť prekvapivo silné vyvrcholenie. Nejde však o análny sex, hoci aj ten má rado stále viac žien. Hovorí o jeho stimulácii počas sexu a predohry. To môže byť všetko od hladkania a škrabkania až po malý výprask rukou, či dokonca bičíkom. Zapojte zadok do hier lásky intenzívnejšie a také bude následne aj ženské vyvrcholenie.


Sen dokonalom bozku: Čo treba vedieť, aby ste boli ako princ z rozprávky

Bozkávajte partnerku

Po tvári, na pery, jazykom, po krku, na chrbte. Jednoducho tam, kde perami dočiahnete vzhľadom na aktuálnu sexuálnu polohu. Výskum totiž ukázal, že ženy, ktoré muži počas styku bozkávali, hodnotili sex ako uspokojivejší a dokonca sa dokázali uspokojiť omnoho skôr. Veda zatiaľ nemá odpoveď, prečo to tak je. No domnieva sa, že práve bozky vnímajú ženy ako intenzívny signál lásky a náklonnosti, čo im umožňuje milovanie ako prejav lásky vnímať intenzívnejšie a preto dosiahnu aj nečakané orgazmy.