MENU
Menu
zdroj: Shutterstock
a

Sex a flirt Omyly predohry, ktoré ju veru nerozpália: Ako v posteli nedostať stopku?

Myslieť si, že predohra nie je rovnako dôležitá ako samotný sex, je veľký omyl. Pravda je taká, že pre mnohé ženy je predohra ešte dôležitejšia, nakoľko všetko rozbieha a rozhoduje o výsledku. Závisí od vás, ako to využijete a akú známku potom dostanete. Na čo teda pozor?

Málo alebo veľa času
Niekedy je síce vhodná príležitosť, že stačí stiahnuť nohavice a ísť na to, ale väčšinou nie. Predohre sa treba nejaký čas venovať, ale pod slovom “nejaký” by ste mali nájsť ideálnu mieru. Málo času je nanič, rovnako aj priveľa. Je na vás, aby ste odsledovali, čo vašej partnerke vyhovuje a kedy je už rozpálená natoľko, aby ste sa presunuli ďalej.

Držanie sa stereotypov
Existuje viacero odporúčaní, čo sa pri predohre oplatí robiť. Ženské partie, ktorým sa vtedy venovať, iste poznáte, no nebojte sa ani trochu experimentu. Nedržte sa len toho, čo ste sa zamlada naučili a povýšte svoje umenie v posteli na ďalší level. Minimálne tým predídete stereotypu.

Zavreté oči aj uši
Absolútnym základom by malo byť, že partnerku sledujete a konáte podľa toho, ako reaguje. Ak sa zaseknete na prsiach, lebo tam sa vám páči, nemusí to byť ten správny kľúč k úspechu. Jej vzdychy, stony a možno aj neslušné reči vás presne zavedú tam, kam treba. Tak nemyslite len na svoje potešenie a majte oči a uši otvorené. Vyplatí sa to.

Zabúdanie na komunikáciu
Nikto netvrdí, že pri predohre treba stále iba rozprávať a na všetko sa pýtať. Ale komunikácia by chýbať nemala. Ak aj nie priamo pri tom, tak neskôr medzi rečou, pri túlení sa... Nebojte sa jej spýtať, čo áno a čo nie, aby ste nabudúce zase boli o čosi lepší. A myslite na to, že keď sa spýtate vy, spýta sa aj ona. A zlepšíte sa obaja.

Nereálne očakávania
Popri všetkej dôležitosti, ktorú predohra má, si však netreba dávať nereálne ciele. Nie je to o pretekaní sa, či ju dostanete na vrchol už prvotným dráždením alebo či potom bude mať dvojnásobne silný orgazmus. Očakávania hodné porna nechajte bokom a choďte na to tak, aby ste boli obaja spokojní.