MENU
Menu

Sex a flirt Ocikáte ma? Aj takéto ponuky dostávajú prostitútky

Ženy, ktoré predávajú svoje telo, musia ovládať značné množstvo spôsobov, ako ukojiť zákazníkove chúťky. Niekedy však aj ony ostanú zaskočené tým, čo od nich chlapi vyžadujú. A zlatý dážď nie je zďaleka to najbizarnejšie.

Ocikáte ma? Aj takéto ponuky dostávajú prostitútky
Zvracanie
Bežný človek si zvracanie so sexom nespája, no existujú ľudia, ktorých tento proces vzrušuje. Čudovali by ste sa, ako často prostitútky takúto ponuku dostávajú.

Hranie mŕtvej
Ide o takzvanú „pseudonekrofíliu", pri ktorej žena hrá mŕtvu, zatiaľ čo muž vykonáva všetky pohyby spojené so sexom. Mnohé prostitútky ju zo strachu odmietajú, pretože sa môže stať, že sa zákazníkovi zažiada aj pravá nekrofília.

Na poníka
Ide v podstate o neškodnú, hoci pomerne čudnú úchylku. Niektoré „sociálne pracovníčky" už na svojich klientoch doslova jazdili. Muž si pri tejto praktike dá na chrbát sedlo, do úst si vloží uzdu, no a žena sa na ňom natriasa. Správne, k pohlavnému styku vôbec nedôjde.

Footjob

Vo voľnom preklade ide o ukájanie muža chodidlami. Možno si to nemyslíte, ale ide o prakitku, na ktorú treba slušnú dávku skúseností a talentu.

Ocikáte ma? Aj takéto ponuky dostávajú prostitútky
Zlatý dážď
Hoci je moč v podstate sterilný, mnohé prostitútky odmietajú na svojich klientov močiť. Pravdupovediac sa im vôbec nečudujeme. Faktom ostáva, že zlatý dážď je mimoriadne populárny.

Stimulácia prostaty

Zrejme viete, akým spôsobom sa stimuluje mužská prostata. Správne, jednoducho musíte chlapovi niečo strčiť do zadku. No a pokiaľ nemá prostitútka poruke správny nástroj, musí využiť prsty.

Kaviár
Ešte nechutnejší než zlatý dážď je kaviár, nie však ten rybí. Zákazníci totiž v ojedinelých prípadoch od prostitútok požadujú aj to, aby na nich vykonali veľkú potrebu.

Bábätko
V tomto prípade hrá klient úlohu dieťaťa a prostitútka sa vžije do role matky. Vykonáva všetky jej úlohy, cez kŕmenie až po výmenu plienok. Či takíto zákazníci vyžadujú aj pohlavný styk je neznáme.

Fetiše s jedlom
Niektorí chlapi si najímajú prostitútky aj na to, aby ich sledovali, ako jedia. Žena si jednoducho sadne (pochopiteľne nahá) a kŕmi sa všetkým, čo jej zákazník ponúkne.

Opačný anál
Na „áčko" prostitútky zväčša pristúpia bez okolkov, keď ale dostanú žiadosť o výmenu rolí, bývajú zmätené. Žena si v tomto prípade pripne umelý penis a oddá sa niečomu, čo pripomína homosexuálny styk.

DISKUSIA
21.6. 2015 8:00
Diskusia