Prečo obriezku

Obriezka je jednoduchá operácia, pri ktorej prídete o predkožku. Mnoho mužov si povie, že ju ani netreba, veď pri samotnom sexe sa aj tak dostáva za žaluď a každý vzrušený muž prakticky vyzerá ako obrezaný. Avšak to je len prvý pohľad. Obriezka totiž súvisí nielen so sexuálnou praxou.

Menšia citlivosť a lepšia výdrž

Ak náhodou nemáte obriezku a chcete si vyskúšať, aké to majú obrezaní muži, je na mieste stiahnuť si predkožku a uložiť penis normálne do boxeriek. Niekto má to šťastie, že sa mu nestiahne hneď nazad, ale je to tak trochu ako šťastie v nešťastí. Pretože okamžite pocíti nepríjemné pocity. Kontakt suchého žaluďa s látkou, alebo s číkoľvek rozhodne nie je príjemným pocitom. A príjemné pocity nezažívajú ani muži po obriezke. Avšak ich žaluď prirodzene do istej miery znecitlivie. Takže ukladanie si penisu do trenírok po každej malej potrebe už nebude tak rušivé a nepríjemné. Cenou je však otupenie nervových zakončení. 

Predkožka má svoj zmysel

Hlavným je vždy žaluď penisu. To znamená, že po väčšinu života ml podľa prírody stráviť prekrytý a teda ak sa dostane do tej správnej pozície a pripraví sa na milovanie, tak žaluď ostáva odkrytý a užíva si slastné dráždenie slizníc s partnerkou. Samozrejme, že ani obrezaný muž nebude ukrátený o orgazmy. No jeho žaluď je neustálymi vzruchmi a kontaktom už menej citlivý. To znamená, že na vyvrcholenie potrebuje viac času, čo samozrejme hrá ženám do karát.

V sexe rozdiel nie je, len v prežívaní

Rozdiel pri sexe s obrezaným a neobrezaným mužom žena nespozná. V oboch prípadoch totiž do nej vstupuje žaluď bez predkožky. No rozdiel môže vnímať vo výdrži. Obrezaní muži majú vo všeobecnosti dlhšiu výdrž, nakoľko nie sú tak citliví. Na druhej strane aj tí, ktorí svoj žaluď odhalia len pred sexom, môžu pravidelným tréningom vydržať dlhšie ako obrezaní. Nedá sa teda povedať, kedy je sex lepší. Pravdou je, že obriezku rozhodne netreba podstúpiť, aby sa vám zlepšil sex. To sa nestane. Akurát je potrebné povedať, že neobrezaní muži musia viac trénovať výdrž. Tí obrezaní to dostanú automaticky k operácii. Avšak predkožka na druhej strane nie je na škodu a chrániť si orgán, ktorý nám poskytuje najvyššiu zmyslovú slasť, sa naozaj javí ako dobrý nápad.