MENU
Menu

Sex a flirt Občas sa to stane každému: Čo s prdmi pri sexe?

Sex je najlepší, ak sa dokonale uvoľníte, no s tým niekedy súvisí aj fakt, že sa uvoľní vaše trávenie a popri vzdychoch počuť zrazu aj niečo menej príjemné. A áno, stáva sa to každému, rovnako ako počas spánku v noci. Ako však napriek tomuto problému vyzerať ako džentlmen?

Občas sa to stane každému: Čo s prdmi pri sexe?
Nejedzte príliš
Chcete vydržať celú noc v kondícii a tak sa poriadne natlačíte? Nuž, budete musieť nechať otvorené okno. Veľa jedla totiž znamená, že budete tráviť pomalšie a trávenie začne omnoho viac produkovať plyny, ktoré musia z tela von. Iné riešenie neexistuje.

Nafukuje vás? Vieme, ako tomu predchádzať

Pozor na bielkoviny
Jasné, strukoviny, kapusta, kel ale aj cesnak, to všetko už dobre poznáte ako kazisvetov dobrého vzduchu, no málo mužov vie, že aj po príliš veľkej dávke proteínov im črevá nafúkne metán a ďalšie nelichotivé plyny. Najmä, ak ste si po cvičení dali klasický proteínový nápoj, čakajte veľmi rýchlo nástup plynatosti. Pred sexom sa tejto maškrty radšej zrieknite.

Zvuk prdu: čo vám vie prezradiť?

Choďte na veľkú
Ak je to len trochu možné, skúste pred sexom zatlačiť. Vyprázdniť si črevá má niekoľko výhod. Po prvé, vydáte zo seba dosť plynu, ktorý by mohol znepríjemniť milovanie. Po druhé, ak aj niečo ostane, máte väčšiu voľnejšiu kapacitu tam dole, ako keď ste plní. No a po tretie, ak sa dobre vyčistíte, môže partnerka bez obáv skúsiť aj masáž prostaty. Takže viete, čo zaradiť do predsexovej hygieny.

Dajte si liek
Existujú isté voľne dostupné tabletky, ktoré premenia plyn v čreve na gél. Nie je dôležité, ako to funguje, ale v princípe je to celkom spoľahlivé, teda ak nie ste práve po kapustnici s fazuľou, pretože na to nezaberá skutočne prakticky nič. Zdravšie je však nepoužívať umelé lieky a lepšie je plynatosť regulovať stravou.

Situácie, v ktorých si nesmiete prdnúť. Nikdy

Hlavne to neskrývajte
Ak vám už ušlo, tak hlavne nebúchajte rukou o posteľ, nesnažte sa trhať plachtu, škrabať do múru, vrznúť posteľou. Pretože partnerka akurát tak skonštatuje, že to bol úplne iný zvuk. Mnoho ľudí má po smradľavom prečine tendenciu zamaskovať svojrázny koncert hlukom. No to nepomáha. Ak sa stalo, tak sa jednoducho ospravedlňte. Stane sa to každému. Aj tá, s ktorou ste sa domilovali, vypúšťa vetry. Navyše nikdy neviete, čo tým prdom spôsobíte. Mnoho žien to dokonca vzrušuje. A aj mnoho mužov. Nakoniec tak možno vyššie zmienené rady ignorujete a naschvál ich porušíte. Aspoň tak objavíte svoju novú erotickú zábavku. Ktovie.

DISKUSIA
6.9. 2018 15:00
Diskusia