MENU
Menu

Sex a flirt Nové pravidlá flirtovania: Ako zbalíte každú?

Ako dnes baliť ženu, keď nám moderná spoločnosť zobrala tromfy v podobe mužskej sily, vône a charizmy a čoraz viac vzťahov sa začína v online svete? Ide to však stále aj telo na telo, no baby sa zmenili a s nimi i my a samozrejme aj tance okolo flirtovania.

Nové pravidlá flirtovania: Ako zbalíte každú?
Skúste ju nevystrašiť
Dnes viac ako kedykoľvek pred tým platí, že je potrebné nájsť správny kompromis medzi tým, čo znamená byť drsným chlapom smrdiacim testosterónom a nežným romantikom. Preto sa už veľmi nehodí oblek „teplého" kamaráta ani mača, čo sa hrá na alfa samca. Skúste to s citom, rozvahou a inteligenciou. Ak flirtujete na diaľku, základom je ovládať aspoň základy gramatiky. Pretože viete, že baby vás odhalia veľmi rýchlo. V diktátoch boli skutočne často lepšie ako my.

Čo sa deje v tele po sexe? Prečo nás to láka do chladničky a po cigaretu?

Očný kontakt
Dnes to už skutočne málokto dokáže. No práve očný kontakt je tak podmanivý, že dokáže roztopiť ľady a postaviť most nad vzťahové priepasti. V dobách, keď všetci pozeráme väčšinu času do smartfónov a bočíme pohľadom, je pohľad do očí ženy niečo, v čom sa chce stratiť.

Kto je chlap, mal by toto vedieť o ženskom zadku

Zaberie, ak sa bude pýtať na to, kým ste
Ako zistiť, či sú tam sympatie, alebo strieľate naprázdno? Je jedno spoľahlivé vodítko. Partnerka sa začne pýtať na váš život, vaše záľuby na to, čo robíte, čo máte radi. Je to ako hodená loptička na smeč. Ale pozor, ešte stále si to môžete pokaziť. A to tým, že začnete o sebe rozprávať štýlom, že ste majstrom sveta v každej činnosti. Ak vyjde z úst ženy záujem, je úprimný, ale to neznamená, že chce už do konca včera počúvať o masturbácii vášho ega. Naopak, čaká, že loptičku vrátite a spýtate sa aj na jej záujmy a život. Ak to tak nebude, tak pri tej masturbácii zostanete aj naďalej.

Aké je to byť demisexuál?

Dajte jej nehu
Znie to možno zvláštne, ale dnes ženy idú na nehu viac ako na čokoľvek iné. Mnohé už pociťujú, že doba je rýchla, je príliš elektronická, ste spolu príliš len na diaľku a preto má úspech vo flirtovaní muž, ktorý je jemný. Nevrhne sa hneď na ženu, ale dokáže ju držať aj hodiny za ruku a hladiť ju. Verte či nie, práve jemný dotyk romantika je dnes cesta Casanovu. Teplo pravej ľudskej lásky a záujmu o ženu otvárajú srdcia aj nohy žien omnoho viac ako poklony. Myslite na to, keď budete len rečniť a zabudnete na pohladenie.

DISKUSIA
3.12. 2018 20:00
Diskusia