Vyberte ľad z pohára
Ideálne v lete. Spravte si drink a jednu kocku ľadu si nechajte v zálohe. Odhaľte partnerkine prednosti a keď budú vyhriate slnkom, kockou ľadu môžete začať krúžiť po poprsí. Pokojne aj smerovať na bradavky. Uvidíte, ako sa stiahnu, aké to vyvolá veľmi intenzívne reakcie. Pozorujte, ako kombinácia rozpáleného tela a chladu dokáže doslova vyvolať orgazmické vlny.

Vyhladkajte ich slovami
Problém žien, kvôli ktorému neradi odhaľujú svoje prsia, nie je prehnaná hanblivosť, ale preto, že sa im nepáčia. Veľmi ocenia, ak poprsiu prejavíte obdiv. Omnoho lepšie sa budú pri vás cítiť a omnoho radšej vyzliekať. Vymasírujte ich prsia slovnými komplimentmi. Navyše pri erotických hrách môžete použiť aj zopár šťavnatejších názvov na prsia a to  opäť mnoho žien výrazne vzruší. Preto nehladkajte iba dotykmi.

Zamerajte sa na hornú časť
Bradavky a dvorce považujeme za to najcitlivejšie na prsiach. Je to skutočne pravda, ale nie vždy je fajn zameriavať sa len na tieto body. Aj preto, že po čase to môže byť nuda a rutina. Avšak venujte pozornosť vrchnej tretine prsníkov. To je po bradavkách tá najcitlivejšia časť. stimulácia perami, bozkami, jazykom, či hladkaním tu zaváňa skutočne umením majstra milenca, ktorý presne vie, čo žene robí dobre.

Masáž tvárou
Ak ste to ešte neskúsili, je na čase. Ponorte sa partnerke do poprsia celou tvárou. Vezmite prsia do ruky, ako cenné poklady a doslova si ich prikladajte na tvár. Zaborte sa medzi ne a stimulujte. Pre ženy je to symbol oddanosti a husiu kožu vzrušenia budú mať hlavne tie, ktoré majú sklon k dominancii. Navyše je veľmi erotické, ak masírujete prsia aj jemným strniskom. To je aj dôvod, prečo ho mnoho žien na chlapoch doslova miluje. Príjemne im dráždi prsia aj bradavky.

Pripravte si nechty
Čisté, upravené, ale s takou dĺžkou, že ak budete žene prechádzať po prsníku, dostane zimomriavky. Ženy, ktoré milujú škrabkanie po chrbte, ramenách či krku ocenia tento postup aj keď nebudú ležať na bruchu. Vystavia vám svoje vnady a vy sa potešíte pohľadom, dotykom a navodíte partnerke vzrušenie. Obyčajným škrabkaním správnej oblasti.